Season
Next Week's Fixtures
Next Week's Football Fixtures
, 2023-2024 Season
Filter Fixtures:
Premier League
Championship
League One
League Two
Premier League 2, Division 1
U18 Premier League North
Women's Super League
Scottish Premiership
Scottish Championship
Scottish League One
Scottish League Two
SWPL 1
Welsh Premier League
Irish Premier Division
Irish First Division
Irish FAI Cup
Europa League
French Ligue 1
French Ligue 2
French National
German Bundesliga
German 2. Bundesliga
German 3. Liga
German Frauen Bundesliga
Italian Serie A
Italian Serie B
Italian Serie A Women
Spanish La Liga
Spanish Segunda
Spanish Primera RFEF
Austria Bundesliga
Belgian Pro League
Croatian League
Dutch Eredivisie
Portuguese Primeira Liga
Portuguese Liga Pro
Slovenian PrvaLiga
Swiss Super League
Belgian Super League Women
Belarusian Premier League
Bulgarian First
Czech 1 Liga
Greek Super League
Hungarian League
Kosovo Superleague
Israeli Premier League
North Macedonia First League
Moldovan Super League
Polish Ekstraklasa
Polish I Liga
Romanian Liga I
Russia Premier Division
Russia Football National League
Serbian Super Liga
Slovakia Super Liga
Turkish Super League
Ukrainian Premier League
Danish Superliga
Finnish Veikkausliiga
Norwegian Eliteserien
Swedish Allsvenskan
MLS
USL Championship
USL League One
USL League Two
Mexican Liga MX
NWSL Women
Argentine Primera
Brazil Serie B
Chilean Primera
Colombia Primera A
Ecuador Serie A
Paraguayan Primera
Uruguay Primera
Brazil Serie A Women
China Super League
China FA Cup
Indonesian Liga 1
Japan J-League
Japan J2-League
Japan J3-League
Japan J-League Cup
Saudi Arabia Pro League
South Korea K-League
South Korea K-League 2
Angola Girabola
Ghana Premier League
Kenyan Premier League
Malawi Super League
Nigeria Premier League
South Africa Premier League
Tanzania Premier League
Tunisia Ligue 1
Uganda Premier League
Australia A-League
Australia NPL NSW
Australia NPL Northern NSW
Australia NPL Queensland
Australia NPL South
Australia NPL Victoria
Australia NPL Western
Club Friendlies
Filter
Thu 16/05
Championship
Leeds v Norwich
20:00
Italian Serie B
Bari v Ternana
19:30
Spanish La Liga
Las Palmas v Real Betis
18:30
Almeria v Barcelona
20:30
Real Sociedad v Valencia
21:00
Portuguese Liga Pro
Penafiel v Torreense
20:15
Swiss Super League
FC Lugano v FC Winterthur
19:30
Young Boys v St Gallen
19:30
Belarusian Premier League
Neman Grodno v Arsenal Dzyarzhynsk
18:45
Serbian Super Liga
FK Napredak v Red Star Belgrade
18:00
Danish Superliga
FC Copenhagen v FC Midtjylland
19:00
Swedish Allsvenskan
IF Brommapojkarna v Djurgardens
18:00
Kalmar FF v IFK Norrkoping
18:00
Malmo v Gais
18:00
Sirius v IFK Goteborg
18:00
Saudi Arabia Pro League
Al Khaleej Saihat v Al-Ittihad FC
19:00
Al-Wehda v Al-Raed
19:00
Tanzania Premier League
Kinondoni MC v Singida Big Stars
17:00
Fri 17/05
Championship
Southampton v West Brom
20:00
Scottish Premiership
Raith Rovers v Partick Thistle
19:45
Scottish League One
Spartans FC v Dumbarton
19:30
Irish Premier Division
Drogheda v Galway Utd
19:45
Dundalk v Shamrock Rovers
19:45
Shelbourne v Waterford
19:45
Sligo Rovers v Bohemians Dublin
19:45
St Patricks v Derry City
19:45
Irish First Division
Bray v Cork City
19:45
Cobh Ramblers v Treaty United
19:45
UCD v Finn Harps
19:45
Wexford Youths v Kerry
19:45
Irish FAI Cup
Wayside Celtic v Collinstown
19:45
French Ligue 2
Angers v Dunkerque
19:45
Auxerre v Concarneau
19:45
Bastia v Paris FC
19:45
Bordeaux v Pau
19:45
Caen v Valenciennes
19:45
Grenoble v Amiens
19:45
Guingamp v Laval
19:45
Quevilly v St Etienne
19:45
Rodez v AC Ajaccio
19:45
Troyes v FC Annecy
19:45
Italian Serie A
Fiorentina v Napoli
19:45
Italian Serie B
Palermo v Sampdoria
19:30
Spanish Segunda
Mirandes v Elche
19:30
Belgian Pro League
Sint Truidense VV v Leuven
19:45
Croatian League
Istra v NK Varazdin
17:00
Dutch Eredivisie
Roda JC Kerkrade v NAC Breda
19:00
Portuguese Primeira Liga
Famalicao v Casa Pia
18:45
Rio Ave v Benfica
20:45
Portuguese Liga Pro
Benfica B v Porto B
18:00
Pacos Ferreira v Belenenses
18:00
Belgian Super League Women
Genk W v OH Leuven W
19:30
Gent W v Standard Liege W
19:30
Belarusian Premier League
FC Slutsk v Dinamo Brest
16:55
BATE Borisov v Slavia Mozyr
18:30
Bulgarian First
Pirin Blagoevgrad v Etar Veliko Tarnovo
13:15
Lokomotiv Sofia v Botev Vratsa
15:45
Hebar 1918 v Beroe Stara Zagora
18:15
Hungarian League
Mezokovesd-Zsory v MTK Budapest
19:30
Moldovan Super League
Iskra-Stal Ribnita v Saxan
15:00
Saxan v Iskra-Stal Ribnita
15:00
Victoria Bardar v Gagauziya-Oguzsport
15:00
Polish Ekstraklasa
Stal Mielec v Pogon Szczecin
17:00
Gornik Zabrze v Puszcza Niepolomice
19:30
Polish I Liga
Znicz Pruszkow v Wisla Plock
17:00
Resovia Rzeszow v Motor Lublin
19:30
Serbian Super Liga
FK Cukaricki v Partizan Belgrade
17:30
Mladost Lucani v TSC Backa Topola
17:30
Turkish Super League
Istanbulspor v Sivasspor
15:00
Antalyaspor v Adana Demirspor
18:00
Finnish Veikkausliiga
AC Oulu v IFK Mariehamn
16:00
HJK Helsinki v VPS Vaasa
16:00
SJK v Inter Turku
17:00
Ilves v Haka
18:00
USL League Two
Brooke House v Florida Elite
00:00
Seahorses v Ventura County Fusion
03:00
Southern Soccer Academy v Asheville City
20:00
Mexican Liga MX
Monterrey v Cruz Azul
04:00
Brazil Serie B
CRB v Vila Nova
23:00
Paraguayan Primera
Sportivo Ameliano v Sportivo Trinidense
22:30
Brazil Serie A Women
Botafogo W v Kindermann W
19:00
Santos W v Cruzeiro W
23:00
China Super League
Zhejiang FC v Nantong Zhiyun
12:00
Cangzhou Mighty Lions v Tianjin Tigers
12:35
Henan Songshan Longmen v Wuhan Three Towns
12:35
Meizhou Hakka FC v Chengdu Rongcheng
12:35
Changchun Yatai v Beijing Guoan
13:00
China FA Cup
Shenzhen Juniors v Qingdao Red Lions
08:30
Tai'an Tiankuang v Dongguan United
08:30
Hainan Star v Jiangxi Liansheng
10:00
Dalian Huayi v Yunnan Yukun
12:00
Rizhao Yuqi v Shanghai Jiading
12:30
Saudi Arabia Pro League
Dhamk v Al-Fayha
16:00
Al-Ettifaq v Al Akhdoud
19:00
Al-Nassr v Al-Hilal
19:00
Ghana Premier League
Nations FC v Accra Lions
16:00
Tanzania Premier League
Dodoma Jiji v Simba SC
14:00
Australia NPL NSW
Sydney Fc Youth v Sydney Olympic
10:30
Central Coast II v Rockdale Ilinden
11:00
Australia NPL South
Modbury Jets v Campbelltown City
11:00
Para Hills Knights v South Adelaide
11:00
Australia NPL Victoria
Melbourne Knights FC v South Melbourne
10:30
Dandenong City v Avondale FC
10:45
Moreland City v Green Gully
11:30
Australia NPL Western
Olympic Kingsway v Inglewood United
12:00
Perth SC v Bayswater City
12:00
Sat 18/05
League One
Bolton v Oxford Utd
16:15
U18 Premier League North
Everton U18 v Newcastle U18
12:30
Women's Super League
Arsenal Women v Brighton Women
15:00
Aston Villa Women v Man City Women
15:00
Bristol City Women v Everton Women
15:00
Leicester Women v Liverpool Women
15:00
Man Utd Women v Chelsea Women
15:00
Tottenham Women v West Ham Women
15:00
Scottish Premiership
Celtic v St Mirren
12:30
Dundee v Kilmarnock
12:30
Hearts v Rangers
12:30
Scottish Championship
Inverness CT v Hamilton
17:30
Scottish League Two
Stranraer v East Kilbride
15:00
Welsh Premier League
Caernarfon Town v Penybont
14:45
Irish First Division
Longford v Athlone
19:30
Irish FAI Cup
Midleton v St. Francis
14:00
Maynooth University Town v Gorey Rangers
15:00
College Corinthians v Cobh Wanderers
16:00
French National
Avranches v Chamois Niortais
17:00
Chasselay MDA v Orleans
17:00
Chateauroux v Cholet
17:00
FC Rouen v Dijon
17:00
Le Mans v US Marignane
17:00
Martigues v Nimes
17:00
Red Star F.C. v Epinal
17:00
Sochaux v Versailles
17:00
Villefranche v Nancy
17:00
German Bundesliga
Borussia Dortmund v SV Darmstadt 98
14:30
Eintracht Frankfurt v RB Leipzig
14:30
Heidenheim v FC Koln
14:30
Hoffenheim v Bayern Munich
14:30
Leverkusen v Augsburg
14:30
Union Berlin v Freiburg
14:30
VFB Stuttgart v Borussia Monchengladbach
14:30
Werder Bremen v VfL Bochum 1848
14:30
Wolfsburg v Mainz
14:30
German 3. Liga
Dynamo Dresden v Duisburg
12:30
Erzgebirge Aue v Waldhof Mannheim
12:30
Hallescher FC v Dortmund II
12:30
Jahn Regensburg v Saarbrucken
12:30
Preussen Munster v Unterhaching
12:30
SC Freiburg II v FC Viktoria Koln
12:30
SSV Ulm v Verl
12:30
SV Sandhausen v FC Ingolstadt 04
12:30
TSV 1860 Munchen v Arminia Bielefeld
12:30
VfB Lubeck v Rot-Weiss Essen
12:30
Italian Serie A
Lecce v Atalanta
17:00
Torino v AC Milan
19:45
Italian Serie B
Catanzaro v Brescia
19:30
Italian Serie A Women
Sassuolo W v Juventus W
14:00
AC Milan W v Sampdoria W
17:00
Spanish La Liga
Alaves v Getafe
20:00
Spanish Segunda
FC Andorra v Burgos
13:00
Huesca v Racing Santander
15:15
Leganes v Gijon
15:15
Eldense v Levante
20:00
Tenerife v Amorebieta
20:00
Spanish Primera RFEF
Real Sociedad B v Deportivo de La Coruna
16:00
Barcelona B v Gimnastic
18:00
CD Arenteiro v Celta Vigo B
18:00
CD Teruel v Osasuna B
18:00
CF Rayo Majadahonda v Union de Salamanca
18:00
Cornella v Leonesa
18:00
Real Union v Fuenlabrada
18:00
Sabadell v Ponferradina
18:00
SD Logrones v Lugo
18:00
Sestao River v SD Tarazona
18:00
Austria Bundesliga
FC BW Linz v Austria Vienna
16:00
SC Rheindorf Altach v Austria Lustenau
16:00
Wolfsberger AC v WSG Tirol
16:00
Belgian Pro League
Westerlo v KV Mechelen
17:15
Standard de Liege v Gent
19:45
Croatian League
Rudes Zagreb v Lokomotiva Zagreb
16:00
Slaven Belupo v Dinamo Zagreb
18:10
Dutch Eredivisie
Dordrecht v Emmen
15:30
ADO Den Haag v De Graafschap
19:00
Portuguese Primeira Liga
Arouca v Vitoria Guimaraes
15:30
Boavista v Vizela
15:30
Estrela da Amadora v Gil Vicente
15:30
Farense v Portimonense
15:30
Moreirense v Estoril-Praia
18:00
Sporting Lisbon v GD Chaves
18:00
Braga v Porto
20:30
Portuguese Liga Pro
Feirense v Prozis-Vilaverdense
11:00
Slovenian PrvaLiga
NK Aluminij v NK Domzale
14:00
NK Radomlje v NK Celje
14:00
NS Mura v Rogaska
14:00
Swiss Super League
Grasshoppers v Basel
17:00
Stade-Lausanne-Ouchy v Lausanne Sports
17:00
Yverdon-Sport FC v FC Luzern
17:00
Belgian Super League Women
Club Brugge W v Anderlecht W
12:30
Belarusian Premier League
Naftan Novopolotsk v Dnepr Mogilev
14:00
Minsk v FC Vitebsk
16:00
FC Gomel v Torpedo Zhodino
19:00
Bulgarian First
CSKA Sofia v Levski Krumovgrad
15:45
Lokomotiv Plovdiv v Levski Sofia
18:15
Czech 1 Liga
Mlada Boleslav v Sparta Prague
16:00
Plzen v Banik Ostrava
16:00
Slovacko v Slavia Prague
16:00
Hungarian League
Paksi FC v Kisvarda FC
16:45
Puskas Academia v Debrecen
16:45
Videoton v Diosgyori
16:45
Kosovo Superleague
Llapi v Ballkani
14:00
Prishtina v Fushe Kosova
14:00
Israeli Premier League
FC Ashdod v Hapoel Jerusalem
16:00
Hapoel Hadera v Hapoel Tel Aviv
16:00
Bnei Sakhnin v Maccabi Haifa
18:30
Maccabi Bnei Raina v Hapoel Haifa
18:30
Maccabi Tel Aviv v Hapoel Be'er Sheva
18:30
North Macedonia First League
Akademija Pandev v FK Makedonija GP
16:00
Bregalnica Stip v Sileks
16:00
FK Struga v Shkupi
16:00
Rabotnicki v Shkendija
16:00
Vardar v FK Tikves
16:00
Voska Sport v KF Gostivari
16:00
Moldovan Super League
Milsami Orhei v Dacia Buiucani
18:00
Petrocub-Hincesti v FC Zimbru
18:00
Sheriff Tiraspol v Zaria Balti
18:00
Polish Ekstraklasa
Korona Kielce v Ruch Chorzow
14:00
Slask Wroclaw v Radomiak Radom
16:30
Piast Gliwice v Jagiellonia Bialystok
19:00
Polish I Liga
Zaglebie Sosnowiec v Miedz Legnica
14:00
GKS Katowice v Wisla Krakow
16:30
Gornik Leczna v Stal Rzeszow
19:00
Romanian Liga I
CFR Cluj v Farul Constanta
19:00
CS Uni Craiova v Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
19:00
Russia Premier Division
Dynamo Moscow v Krylya Sovetov
12:00
Lokomotiv Moscow v Fakel Voronezh
14:30
Sochi v FC Krasnodar
17:00
Russia Football National League
Chornomorets Odesa v Yenisey Krasnoyarsk
13:00
FC Dynamo Makhachkala v Rodina Moskva
17:00
Serbian Super Liga
IMT Novi Beograd v Vozdovac
15:00
Radnicki Nis v Javor
15:00
Zeljeznicar v Novi Pazar
15:00
Radnik Surdulica v FK Spartak Subotica
17:00
Slovakia Super Liga
Dukla Banska Bystrica v MFK Skalica
16:00
FC Kosice v Zemplin
16:00
MSK Zilina v Dunajska Streda
16:00
Slovan Bratislava v Ruzomberok
16:00
Spartak Trnava v Podbrezova
16:00
Zlate Moravce v AS Trencin
16:00
Turkish Super League
Ankaragucu v Pendikspor
17:00
Besiktas v Hatayspor
17:00
Caykur Rizespor v Kasimpasa
17:00
Gazisehir Gaziantep v Fatih Karagumruk
17:00
Istanbul Basaksehir v Trabzonspor
17:00
Kayserispor v Konyaspor
17:00
Samsunspor v Alanyaspor
17:00
Ukrainian Premier League
Dynamo Kiev v Kryvyi Rih
13:30
MLS
Nashville Sc v Atlanta United FC
18:45
USL Championship
Colorado Switchbacks v Rhode Island
02:00
El Paso Locomotive v Memphis 901
02:00
USL League One
Charlotte Independence v Union Omaha
00:30
Central Valley Fuego v One Knoxville
03:30
USL League Two
Charlotte Eagles v Tobacco Road
00:00
Kalamazoo FC v Lansing City
00:00
Kings Hammer v Cleveland Force
19:00
Lone Star II v Real Central New Jersey
19:00
Brooke House v Nona
20:00
Midwest United v Ann Arbor
20:00
Northern Virginia v Patuxent
20:00
Christos v Virginia Marauders
21:00
Project 51O v Almaden
22:00
North Carolina II v Charlotte Independence 2
23:00
San Francisco City v Academica SC
23:00
Seacoast United Phantoms v AC Connecticut
23:00
Morris Elite v Staten Island Athletic
23:30
NWSL Women
Houston Dash W v Portland Thorns W
01:00
North Carolina W v Utah Royals W
01:00
Bay FC v San Diego Wave W
03:30
Argentine Primera
Barracas Central v Sarmiento
00:00
Independiente Rivadavia v Godoy Cruz
19:30
River Plate v Belgrano
22:00
Brazil Serie B
Novorizontino v Coritiba
01:30
Recife v Avai
19:30
Amazonas v Paysandu
21:30
Goias v Botafogo SP
22:00
Chilean Primera
Everton De Vina v Deportes Copiapo
17:30
Cobreloa v Deportes Iquique
20:00
Universidad de Chile v Universidad Catolica
22:30
Colombia Primera A
La Equidad v Tolima
23:15
Ecuador Serie A
Deportivo Cuenca v Imbabura
01:00
Libertad v El Nacional
19:00
Emelec v Macara
21:30
Paraguayan Primera
Nacional Asuncion v 2 de Mayo
01:00
Olimpia v Club Guarani
20:00
Tacuary v Libertad Asuncion
22:30
Uruguay Primera
Fenix v Progreso
16:30
CA River Plate v Rampla Juniors
19:00
Defensor Sporting v Penarol
22:00
Brazil Serie A Women
Corinthians W v Real Brasilia W
15:00
China Super League
Qingdao Youth Island v Shanghai Port
12:35
China FA Cup
Langfang Glory City v Heilongjiang Lava Spring
08:30
Shenzhen Jixiang v Nanjing City FC
08:30
Guangzhou E-Power v Wuxi Wugou
10:00
Shaanxi Union v Guangzhou Evergrande
10:00
Hunan Billows FC v Shijiazhuang Gongfu
10:30
Indonesian Liga 1
Persib Bandung v Bali United
13:00
Japan J-League
Fukuoka v Cerezo Osaka
08:00
Sagan Tosu v Nagoya Grampus Eight
11:00
Japan J2-League
JEF United Chiba v Ehime FC
06:00
Mito Hollyhock v Oita Trinita
06:00
Montedio Yamagata v Blaublitz Akita
06:00
Thespakusatsu Gunma v Iwaki FC
06:00
Tokushima Vortis v Roasso Kumamoto
06:00
Yokohama FC v Shimizu S-Pulse
06:00
Kagoshima United v V-Varen Nagasaki
07:00
Japan J3-League
FC Imabari v Fukushima United
05:00
Grulla Morioka v YSCC Yokohama
06:00
Kamatamare Sanuki v Omiya Ardija
06:00
Kataller Toyama v FC Osaka
06:00
Matsumoto Yamaga v Kitakyushu
06:00
Nagano Parceiro v Kanazawa
06:00
Nara Club v FC Gifu
06:00
FC Ryukyu v Tegevajaro Miyazaki
09:00
Saudi Arabia Pro League
Al Taawon v Al Shabab
16:00
Al-Hazm v Al Riyadh
16:00
Al-Ahli Jeddah v Abha
19:00
South Korea K-League
Daejeon Citizen v Incheon United
08:30
Gimcheon Sangmu v Jeju United FC
11:00
South Korea K-League 2
Ansan Greeners v Cheongju
08:30
Seoul E-Land FC v Jeonnam Dragons
11:00
Suwon Bluewings v Bucheon FC 1995
11:00
Angola Girabola
Recreativo do Libolo v Sporting de Cabinda
15:00
Sagrada Esperanca v Desportivo Huila
15:00
Uniao de Malanje v Wiliete
15:00
Academica do Lobito v Interclube
15:30
Petro de Luanda v Kabuscorp
16:00
Ghana Premier League
Berekum Chelsea v Asante Kotoko
16:00
Legon Cities v Great Olympics
16:00
Kenyan Premier League
Bandari v Sofapaka
13:00
GOR Mahia v Muhoroni Youth
13:00
Posta Rangers v Homeboyz
13:00
Talanta v KCB
13:00
Ulinzi Stars v Murang'a SEAL
13:00
Malawi Super League
Creck v FOMO
13:30
Kamuzu Barracks v Moyale Barracks
13:30
Nyasa Big Bullets v Ekwendeni Hammers
13:30
South Africa Premier League
Cape Town City v Richards Bay
14:00
Golden Arrows v Cape Town Spurs
14:00
Kaizer Chiefs v Polokwane City
14:00
Royal AM v Chippa United
14:00
Sekhukhune United v Amazulu
14:00
Stellenbosch FC v Mamelodi Sundowns
14:00
Supersport United v Moroka Swallows
14:00
TS Galaxy FC v Orlando Pirates
14:00
Uganda Premier League
Busoga United v Bul FC
13:00
Express FC v Arua Hill
13:00
Kitara FC v Gaddafi
13:00
Maroons FC v KCCA FC
13:00
NEC v SC Villa
13:00
URA FC v Bright Stars FC
13:00
Vipers FC v Mbarara City
13:00
Wakiso Giants v UPDF FC
13:00
Australia A-League
Wellington v Melbourne Victory
07:30
Central Coast Mariners v Sydney
10:45
Australia NPL NSW
NWS Spirit v APIA Tigers
08:30
Hills Brumbies v Blacktown City
10:00
St. George Saints v Sutherland Sharks
10:00
Western Sydney W. II v Marconi Stallions
10:00
Manly United v Wollongong Wolves
10:15
St George City FA v Sydney United 58 FC
10:15
Australia NPL Northern NSW
Adamstown Rosebud v Broadmeadow Magic
05:30
Lambton Jaffas v Lake Macquarie City
05:30
Valentine Phoenix v Maitland FC
08:00
Australia NPL Queensland
Brisbane City v Olympic FC
08:00
Redlands United v Peninsula Power
09:00
Gold Coast United v WDSC Wolves
09:30
Queensland Lions FC v Gold Coast Knights
10:00
Australia NPL South
Adelaide United II v Adelaide Raiders
06:30
NE Metrostars v Adelaide Comets
08:30
Adelaide Olympic v Adelaide City FC
09:30
Croydon Kings v FK Beograd
10:30
Australia NPL Victoria
Manningham United Blues v Oakleigh Cannons
06:00
St. Albans Saints v Port Melbourne
08:00
Hume City v Dandenong Thunder
10:00
Australia NPL Western
Armadale v Floreat Athena
08:00
Balcatta v Stirling Macedonia
08:00
Western Knights v Fremantle City
08:00
Perth Glory Youth v Perth RedStar FC
10:00
Sun 19/05
Premier League
Arsenal v Everton
16:00
Brentford v Newcastle
16:00
Brighton v Man Utd
16:00
Burnley v Nottingham Forest
16:00
Chelsea v Bournemouth
16:00
Crystal Palace v Aston Villa
16:00
Liverpool v Wolverhampton
16:00
Luton v Fulham
16:00
Man City v West Ham
16:00
Sheffield Utd v Tottenham
16:00
League Two
Crawley Town v Crewe
13:00
Premier League 2, Division 1
Tottenham U21 v Chelsea U21
12:00
Scottish Premiership
Livingston v Hibernian
15:00
Motherwell v St Johnstone
15:00
Ross County v Aberdeen
15:00
SWPL 1
Dundee United Women v Motherwell Women
12:00
Hamilton Women v Montrose Women
12:00
Spartans Women v Aberdeen Women
12:00
Celtic Women v Hibernian Women
14:10
Glasgow City Women v Hearts Women
14:10
Rangers Women v Partick Thistle Women
14:10
Irish FAI Cup
Ballyfermot United v Rockmount
14:00
Pike Rovers v Villa
14:00
Wilton United v Glebe North
14:30
Cockhill Celtic v Ayrfield United
15:00
French Ligue 1
Le Havre v Marseille
20:00
Lens v Montpellier
20:00
Lille v Nice
20:00
Lorient v Clermont
20:00
Metz v Paris Saint Germain
20:00
Monaco v Nantes
20:00
Olympique Lyonnais v Strasbourg
20:00
Reims v Rennes
20:00
Toulouse v Brest
20:00
German 2. Bundesliga
Elversberg v Karlsruher
14:30
Fortuna Dusseldorf v FC Magdeburg
14:30
Greuther Furth v Schalke
14:30
Hamburger v Nurnberg
14:30
Hannover 96 v Holstein Kiel
14:30
Hansa Rostock v SC Paderborn 07
14:30
Kaiserslautern v Braunschweig
14:30
VfL Osnabruck v Hertha Berlin
14:30
Wehen Wiesbaden v St Pauli
14:30
Italian Serie A
Sassuolo v Cagliari
11:30
Monza v Frosinone
14:00
Udinese v Empoli
14:00
Inter Milan v Lazio
17:00
AS Roma v Genoa
19:45
Italian Serie A Women
Pomigliano W v Napoli W
11:30
Roma W v Fiorentina W
13:30
Spanish La Liga
Athletic Bilbao v Sevilla
18:00
Atletico Madrid v Osasuna
18:00
Barcelona v Rayo Vallecano
18:00
Cadiz v Las Palmas
18:00
Granada v Celta de Vigo
18:00
Real Betis v Real Sociedad
18:00
Real Mallorca v Almeria
18:00
Valencia v Girona
18:00
Villarreal v Real Madrid
18:00
Spanish Segunda
Eibar v FC Cartagena
13:00
Alcorcon v Real Valladolid
15:15
Real Zaragoza v Racing DE Ferrol
20:00
Austria Bundesliga
Rapid Vienna v TSV Prolactal Hartberg
16:00
Salzburg v LASK Linz
16:00
Sturm Graz v Austria Klagenfurt
16:00
Belgian Pro League
Cercle Brugge v Union St Gilloise
12:30
Anderlecht v Club Brugge
17:30
Croatian League
Hajduk Split v HNK Gorica
16:00
NK Osijek v Rijeka
18:30
Dutch Eredivisie
Almere City v N.E.C.
13:30
AZ Alkmaar v FC Utrecht
13:30
Feyenoord v Excelsior
13:30
Heracles Almelo v Fortuna Sittard
13:30
PEC Zwolle v Twente
13:30
PSV Eindhoven v Waalwijk
13:30
Sparta Rotterdam v SC Heerenveen
13:30
Vitesse Arnhem v Ajax
13:30
Volendam v Go Ahead Eagles
13:30
Portuguese Liga Pro
Academico de Viseu v Maritimo
11:00
AVS v Tondela
11:00
AD Oliveirense v Leixoes
14:00
CD Nacional v Mafra
16:30
Santa Clara v Leiria
16:30
Slovenian PrvaLiga
Koper v Maribor
16:30
Olimpija Ljubljana v Ask Bravo
16:30
Belarusian Premier League
Dinamo Minsk v Shakhtyor Soligorsk
18:00
Bulgarian First
Cherno More Varna v Ludogorets
18:30
Czech 1 Liga
Teplice v Hradec Kralove
14:00
Ceske Budejovice v FK Baumit Jablonec
16:00
Pardubice v MFK Karvina
16:00
Zlin v Bohemians 1905
16:00
Greek Super League
AEK Athens v Lamia
18:00
Aris Thessaloniki v Paok
18:00
Panathinaikos v Olympiacos
18:00
Hungarian League
Kecskemeti TE v Zalaegerszegi TE
16:15
Ferencvaros v Ujpest
19:15
Kosovo Superleague
Feronikeli v Dukagjini
14:00
Malisheva v Liria Prizren
14:00
SC Gjilani v Drita Gjilan
14:00
Israeli Premier League
Hapoel Petah Tikva v Maccabi Netanya
18:00
Polish Ekstraklasa
Cracovia v Rakow Czestochowa
11:30
Warta Poznan v Legia Warsaw
14:00
Widzew Lodz v Lech Poznan
16:30
Polish I Liga
Polonia Warszawa v Odra Opole
14:00
Nieciecza v GKS Tychy
17:00
Lechia Gdansk v Arka Gdynia
19:30
Romanian Liga I
Rapid Bucuresti v Steaua Bucharest
19:00
Russia Premier Division
Ural v FC Orenburg
10:00
Spartak Moscow v Rubin Kazan
12:15
Rostov v Baltika
14:30
Akhmat Grozny v Zenit St Petersburg
17:00
Turkish Super League
Galatasaray v Fenerbahce
17:00
Ukrainian Premier League
LNZ Cherkasy v Zorya Luhansk
11:00
Dnipro-1 v Shakhtar Donetsk
13:30
FC Metalist 1925 v Polessya
13:30
FC Minaj v Kolos Kovalivka
13:30
FC Rukh Vynnyky v Chornomorets Odesa
13:30
Veres Rivne v Oleksandria
13:30
Vorskla Poltava v FC Obolon
13:30
Danish Superliga
OB Odense v Randers Freja
13:00
Finnish Veikkausliiga
IF Gnistan v KuPS Kuopio
14:00
EIF v Lahti
16:30
Swedish Allsvenskan
Hammarby IF v AIK Solna
13:00
IF Brommapojkarna v IFK Norrkoping
13:00
Gais v Elfsborg
15:30
IFK Varnamo v Kalmar FF
15:30
MLS
Charlotte FC v LA Galaxy
00:30
Cincinnati v St. Louis City
00:30
Inter Miami CF v D.C. United
00:30
New England v Philadelphia
00:30
New York City v NY Red Bulls
00:30
Toronto FC v Montreal
00:30
Austin FC v Sporting KC
01:30
Chicago v Columbus
01:30
Houston v FC Dallas
01:30
Minnesota United FC v Portland
01:30
Real Salt Lake v Colorado
02:30
San Jose v Orlando
03:30
Seattle v Vancouver
03:30
USL Championship
Indy Eleven v Hartford Athletic
00:00
Loudoun United v Monterey Bay
00:00
Pittsburgh Riverhounds v North Carolina
00:00
FC Tampa Bay Rowdies v FC Tulsa
00:30
Oakland Roots v Orange County SC
03:00
Las Vegas Lights FC v Louisville City FC
03:30
Phoenix Rising v Miami FC
03:30
USL League One
Richmond Kickers v Greenville Triumph SC
00:00
Tormenta FC v Chattanooga
00:30
Spokane Velocity v Forward Madison FC
23:00
USL League Two
Fort Wayne v Dayton Dutch Lions
00:00
Lehigh Valley United v Reading United
00:00
New Mexico United II v Flatirons Rush
00:00
Oakland County v Union Macomb
00:00
South Bend Lions v Flint City Bucks
00:00
Virginia Beach United v Charlottesville Blues
00:00
Wake v SC United Bantams
00:00
West Virginia United v North Carolina Fusion
00:00
Western Mass Pioneers v Pathfinder
00:00
Ironbound v Hudson Valley Hammers
00:30
AHFC Royals v Hill Country Lobos
01:00
Bavarian v Minneapolis City
01:00
Blue Goose v Mississippi Brilla
01:00
Corpus Christi v Houston Sur
01:00
Louisiana Krewe v Little Rock Rangers
01:00
Rochester v St. Croix
01:00
Sueno v River Light
01:00
Peoria v Chicago Dutch Lions
01:30
Utah United v Utah Avalanche
02:00
Redlands v Capo II
03:00
Lane United v Midlakes United
22:00
Tacoma Stars v Ballard
22:00
West Seattle Junction v Capital FC
22:00
Long Island Rough Riders v New Jersey Copa
23:00
Miami AC v Sarasota Paradise
23:00
Weston FC v Swan City
23:30
Mexican Liga MX
Club America v Guadalajara
03:00
NWSL Women
Washington Spirit W v Angel City W
00:30
Kansas City W v Racing Louisville W
02:30
Gotham FC W v Chicago Red Stars W
22:00
Seattle Reign W v Orlando Pride W
23:00
Argentine Primera
Defensa y Justicia v Gimnasia La Plata
00:00
Instituto v Union Santa Fe
00:30
Platense v Independiente
19:30
Banfield v Huracan
21:45
Talleres v Atletico Tucuman
21:45
Brazil Serie B
Santos v Brusque
15:00
Chapecoense v Ponte Preta
20:00
Mirassol v Ituano
20:00
Operario v Ceara
20:00
Chilean Primera
Universidad de Chile v CD Universidad Catolica
00:00
Nublense v O'Higgins
17:30
Colo Colo v Palestino
22:30
Colombia Primera A
Once Caldas v Santa Fe
01:30
Junior v Deportivo Pereira
23:30
Ecuador Serie A
Independiente del Valle v LDU de Quito
00:00
Mushuc Runa v Delfin SC
19:00
Aucas v CD Universidad Catolica
21:30
Paraguayan Primera
General Caballero v Sportivo Luqueno
22:30
Uruguay Primera
Danubio v Racing Montevideo
16:30
Boston River v Cerro
19:00
Wanderers v Cerro Largo
21:30
Brazil Serie A Women
Ferroviaria W v America Mineiro W
22:30
China FA Cup
Qingdao Elite United v Suzhou Dongwu
07:30
Beijing Technology v Guangxi Pingguo Haliao
08:30
Shangyu Pterosaur v Shenyang Urban
08:30
Guangxi Hengchen v Dalian Zhixing
10:00
Hangzhou Wuyue Qiantang v Chongqing Tongliang Long
12:30
Indonesian Liga 1
Pusamania Borneo v Persepam Madura Utd
13:00
Japan J-League
Jubilo Iwata v Urawa Red Diamonds
06:00
Kyoto Sanga v Sanfrecce Hiroshima
06:00
Machida Zelvia v Tokyo Verdy
06:00
FC Tokyo v Yokohama FM
07:00
Gamba Osaka v Kawasaki Frontale
07:00
Kashima Antlers v Vissel Kobe
07:00
Kashiwa Reysol v Sapporo
08:00
Shonan v Albirex Niigata
08:00
Japan J2-League
Okayama v Ventforet Kofu
06:00
Renofa Yamaguchi v Fujieda MYFC
06:00
Tochigi SC v Vegalta Sendai
09:00
Japan J3-League
Gainare Tottori v SC Sagamihara
05:00
Azul Claro Numazu v Vanraure Hachinohe
06:00
South Korea K-League
FC Seoul v Daegu FC
08:30
Gangwon FC v Ulsan Hyundai
08:30
Gwangju FC v Jeonbuk Motors
08:30
Suwon City FC v Pohang Steelers
11:00
South Korea K-League 2
Cheonan City v FC Anyang
08:30
Seongnam FC v Busan I Park
08:30
Gyeongnam FC v Gimpo Citizen
11:00
Angola Girabola
Sao Salvador v Onze Bravos
15:00
Santa Rita v Primeiro de Agosto
15:30
Ghana Premier League
Bechem United v Karela
16:00
Dreams FC v Heart of Lions
16:00
Hearts of Oak v Aduana Stars
16:00
Medeama v Real Tamale
16:00
Nsoatreman v Bibiani Gold Stars
16:00
Samartex v Bofoakwe Tano
16:00
Kenyan Premier League
AFC Leopards v Bidco United
13:00
Kariobangi Sharks v Shabana
13:00
Kenya Police v Tusker
13:00
Nzoia Sugar v Nairobi City Stars
13:00
Malawi Super League
Bangwe All Stars v MAFCO
13:30
CIVO United v Mighty Tigers
13:30
Dedza Dynamos v Chitipa United
13:30
FOMO v Ekwendeni Hammers
13:30
Karonga United v CIVO United
13:30
Moyale Barracks v Baka City
13:30
Silver Strikers v Be Forward Wanderers
13:30
Nigeria Premier League
Rivers United v Niger Tornadoes
15:00
Australia NPL Northern NSW
Hamilton Olympic v Cooks Hill United FC
05:30
New Lambton v Charlestown Azzurri
05:30
Weston Workers v Edgeworth Eagles
05:30
Australia NPL Queensland
Sunshine Coast Wanderers v Brisbane Roar Youth
06:00
Moreton City v Rochedale Rovers
07:30
Australia NPL Victoria
Heidelberg United v Altona Magic
07:00
Club Friendlies
Montedio Yamagata v Fukushima United
03:30
Shimizu S-Pulse v Matsumoto Yamaga
04:00
Oita Trinita v Kitakyushu
06:00
Roasso Kumamoto v Kagoshima United
06:00
Mon 20/05
Irish Premier Division
Shamrock Rovers v Derry City
19:45
St Patricks v Shelbourne
19:45
Irish First Division
Wexford Youths v Cobh Ramblers
19:45
German Frauen Bundesliga
FC Koln W v Eintracht Frankfurt W
14:30
Freiburg W v RB Leipzig W
14:30
Hoffenheim W v Bayern Munich W
14:30
Leverkusen W v Werder Bremen W
14:30
Nurnberg W v MSV Duisburg W
14:30
Wolfsburg W v SGS Essen W
14:30
Italian Serie A
Salernitana v Verona
17:30
Bologna v Juventus
19:45
Spanish Segunda
Espanyol v Oviedo
19:30
Villarreal B v Albacete
19:30
Belgian Pro League
KRC Genk v Royal Antwerp
17:30
Swiss Super League
FC Winterthur v St Gallen
17:00
FC Zurich v FC Lugano
17:00
Servette FC v Young Boys
17:00
Bulgarian First
Arda Kardzhali v CSKA 1948
15:45
Slavia Sofia v Botev Plovdiv
18:15
Israeli Premier League
Beitar Jerusalem v Maccabi Petah Tikva
18:00
Polish Ekstraklasa
Zaglebie Lubin v LKS Lodz
18:00
Polish I Liga
Podbeskidzie v Chrobry Glogow
17:00
Russia Premier Division
Volga Nizhny Novgorod v CSKA Moscow
18:00
Russia Football National League
SKA-Khabarovsk v Alania Vladikavkaz
10:00
Tyumen v Kamaz Chelny
15:00
Arsenal Tula v Akron Tolyatti
15:45
FK Neftekhimik v Leningradets
16:00
FK Sokol Saratov v Volgar Astrakhan
16:00
Kuban Krasnodar v FC Khimki
17:00
Torpedo Moscow v Shinnik
17:30
Danish Superliga
Lyngby BK v Viborg
13:00
Vejle v Hvidovre IF
13:00
Silkeborg v Brondby
15:00
Nordsjaelland v FC Midtjylland
17:00
Norwegian Eliteserien
Ham-Kam v Bodo Glimt
16:00
KFUM Oslo v Odd
16:00
Kristiansund BK v Brann
16:00
Lillestrom v Fredrikstad
16:00
Molde v Sarpsborg
16:00
Sandefjord v Viking FK
16:00
Stromsgodset v Haugesund
16:00
Tromso v Rosenborg
18:15
Swedish Allsvenskan
Djurgardens v Halmstads
18:00
Sirius v Vasteras SK
18:00
Hacken v Malmo
18:10
USL League Two
Boston City v Vermont Green
00:00
Buffalo v Toledo Villa
00:00
Cedar Stars Rush v Manhattan
00:00
St. Charles v Chicago City
00:00
Davis Legacy v Marin
03:00
Monterey Bay II v SF Glens
03:00
Mexican Liga MX
Cruz Azul v Monterrey
01:00
Argentine Primera
Central Cordoba v Boca Juniors
00:00
Estudiantes v Deportivo Riestra
23:00
San Lorenzo v Lanus
23:00
Chilean Primera
Cobresal v Coquimbo Unido
23:00
Union Espanola v Union La Calera
23:00
Colombia Primera A
Millonarios v Bucaramanga
02:00
Ecuador Serie A
Cumbaya v Barcelona SC
00:00
Paraguayan Primera
Sol de America v Cerro Porteno
01:00
Uruguay Primera
Liverpool Montevideo v Miramar
19:00
Brazil Serie A Women
Fluminense W v Palmeiras W
19:00
Sao Paulo W v Flamengo W
21:00
Tanzania Premier League
Mtibwa Sugar v Namungo FC
12:00
Tanzania Prisons v Mashujaa
12:00
JKT Tanzania v Azam
14:00
Kitayosce v Ihefu FC
14:00
Club Friendlies
Renofa Yamaguchi v Beluga Rosso Iwami
03:00
Tue 21/05
Swiss Super League
Basel v Yverdon-Sport FC
19:30
FC Luzern v Stade-Lausanne-Ouchy
19:30
Lausanne Sports v Grasshoppers
19:30
Belarusian Premier League
FC Isloch Minsk Raion v Minsk
14:45
FC Slutsk v Neman Grodno
16:45
Bulgarian First
Etar Veliko Tarnovo v Botev Vratsa
14:30
Beroe Stara Zagora v Lokomotiv Sofia
16:45
Pirin Blagoevgrad v Hebar 1918
19:00
Israeli Premier League
Hapoel Be'er Sheva v Maccabi Haifa
18:30
Hapoel Haifa v Maccabi Tel Aviv
18:30
Maccabi Bnei Raina v Bnei Sakhnin
18:30
Danish Superliga
AGF Aarhus v FC Copenhagen
18:00
Swedish Allsvenskan
IFK Goteborg v Mjallby AIF
18:00
USL League Two
Florida Elite v The Villages
00:00
Tennessee v Birmingham Legion II
00:30
Virginia Marauders v Lionsbridge
17:00
Tampa Bay United v Pinellas County
20:00
Charlotte Eagles v North Carolina II
23:00
Argentine Primera
Racing Club v Argentinos Juniors
01:15
Rosario Central v Tigre
01:15
Brazil Serie B
Guarani Campinas v America MG
01:00
Chilean Primera
Audax Italiano v Huachipato
01:30
Ecuador Serie A
Tecnico Universitario v Orense SC
01:00
Paraguayan Primera
2 de Mayo v Sportivo Ameliano
22:30
Uruguay Primera
Deportivo Maldonado v Club Nacional
00:00
China Super League
Meizhou Hakka FC v Sichuan Jiuniu
12:00
Henan Songshan Longmen v Shanghai Shenhua
12:35
Qingdao Hainiu v Beijing Guoan
12:35
Zhejiang FC v Wuhan Three Towns
12:35
Nantong Zhiyun v Cangzhou Mighty Lions
13:00
Tianjin Tigers v Shandong Luneng
13:00
South Korea K-League 2
Chungnam Asan v Suwon Bluewings
11:30
Jeonnam Dragons v Cheongju
11:30
Seoul E-Land FC v Bucheon FC 1995
11:30
South Africa Premier League
TS Galaxy FC v Mamelodi Sundowns
18:30
Tanzania Premier League
Kagera Sugar v Coastal Union
14:00
Simba SC v Geita Gold FC
17:00
Uganda Premier League
Arua Hill v NEC
14:00
Australia NPL Northern NSW
Broadmeadow Magic v Maitland FC
11:00
Wed 22/05
Europa League
Atalanta v Leverkusen
20:00
Finalist 1 v Finalist 2
20:00
Bulgarian First
Levski Krumovgrad v Levski Sofia
15:00
Ludogorets v Lokomotiv Plovdiv
17:30
Finnish Veikkausliiga
HJK Helsinki v IF Gnistan
16:00
VPS Vaasa v KuPS Kuopio
16:00
Ilves v Inter Turku
18:00
USL League Two
West Chester United II v Lone Star II
00:30
Flint City Bucks v Union Macomb
16:00
Black Rock v Vermont Green
21:00
Athens United v Birmingham Legion II
21:30
Charlotte Independence 2 v Wake
21:30
Argentine Primera
Velez v Newells
00:00
Ecuador Serie A
Mushuc Runa v CD Universidad Catolica
21:30
Paraguayan Primera
Libertad Asuncion v Nacional Asuncion
01:00
Sol de America v Tacuary
22:30
Sportivo Luqueno v Olimpia
22:30
China Super League
Qingdao Youth Island v Changchun Yatai
12:35
Shanghai Port v Chengdu Rongcheng
13:00
Japan J-League Cup
Albirex Niigata v Blaublitz Akita
01:00
Cerezo Osaka v FC Ryukyu
01:00
FC Tokyo v Sagan Tosu
01:00
Fukuoka v Kashiwa Reysol
01:00
Kashima Antlers v Machida Zelvia
01:00
Nagoya Grampus Eight v Yokohama FC
01:00
Sanfrecce Hiroshima v Tokyo Verdy
01:00
Sapporo v Nagano Parceiro
01:00
Urawa Red Diamonds v V-Varen Nagasaki
01:00
Vissel Kobe v Kataller Toyama
01:00
Blaublitz Akita v Albirex Niigata
11:00
FC Ryukyu v Cerezo Osaka
11:00
Kashiwa Reysol v Fukuoka
11:00
Kataller Toyama v Vissel Kobe
11:00
Machida Zelvia v Kashima Antlers
11:00
Nagano Parceiro v Sapporo
11:00
Sagan Tosu v FC Tokyo
11:00
Tokyo Verdy v Sanfrecce Hiroshima
11:00
V-Varen Nagasaki v Urawa Red Diamonds
11:00
Yokohama FC v Nagoya Grampus Eight
11:00
South Korea K-League 2
Busan I Park v Cheonan City
11:30
Gimpo Citizen v Seongnam FC
11:30
Gyeongnam FC v Ansan Greeners
11:30
Angola Girabola
Santa Rita v Petro de Luanda
15:00
Ghana Premier League
Dreams FC v Legon Cities
16:00
Tanzania Premier League
Dodoma Jiji v Young Africans
14:00
Tunisia Ligue 1
AS Soliman v AS Marsa
15:30
US Tataouine v US Ben Guerdane
15:30
Australia NPL Northern NSW
Valentine Phoenix v Hamilton Olympic
11:00
Club Friendlies
Newcastle v Tottenham
10:45
Thu 23/05
Bulgarian First
Arda Kardzhali v Slavia Sofia
13:15
CSKA 1948 v Botev Plovdiv
15:45
USL League Two
Albany Rush v Western Mass Pioneers
00:00
Ann Arbor v Kalamazoo FC
00:00
Boston Bolts v AC Connecticut
00:00
East Atlanta v Dothan United
00:00
Hudson Valley Hammers v Staten Island Athletic
00:00
Inter Gainesville v Brooke House
00:00
Kings Hammer v Fort Wayne
00:00
Lansing City v South Bend Lions
00:00
Nona v Florida Elite
00:00
Real Central New Jersey v Lehigh Valley United
00:00
Seacoast United Phantoms v Boston City
00:00
Tobacco Road v SC United Bantams
00:00
Virginia Beach United v Patuxent
00:00
Manhattan v Ironbound
00:30
Midwest United v Oakland County
00:30
Chicago Dutch Lions v Peoria
01:00
Miami AC v Swan City
01:00
Minneapolis City v St. Croix
01:00
Mississippi Brilla v Hattiesburg
01:00
Rochester v Bavarian
01:00
Westchester Flames v New Jersey Copa
01:00
Ecuador Serie A
Barcelona SC v LDU de Quito
01:00
Paraguayan Primera
Cerro Porteno v Club Guarani
01:00
Tunisia Ligue 1
CA Bizertin v EGS Gafsa
15:30
ES Metlaoui v Olympique Beja
15:30
Full Football Season Fixture Lists
Use the selector below to show a full competition's fixture list for the remainder of the season.
League:
Pick a League -
Premier League Fixtures
Championship Fixtures
League One Fixtures
League Two Fixtures
FA Cup Fixtures
Southern Premier Central Fixtures
Premier League 2, Division 1 Fixtures
U18 Premier League North Fixtures
Women's Super League Fixtures
Women's FA Cup Fixtures
FA Women's League Cup Fixtures
Scottish Premiership Fixtures
Scottish Championship Fixtures
Scottish League One Fixtures
Scottish League Two Fixtures
Scottish Cup Fixtures
SWPL 1 Fixtures
Welsh Premier League Fixtures
Irish Cup Fixtures
Irish Premier Division Fixtures
Irish First Division Fixtures
Irish FAI Cup Fixtures
Champions League Fixtures
Europa League Fixtures
Europa Conference League Fixtures
French Ligue 1 Fixtures
French Ligue 2 Fixtures
French Coupe de France Fixtures
French National Fixtures
German Bundesliga Fixtures
German 2. Bundesliga Fixtures
German 3. Liga Fixtures
German DFB Pokal Fixtures
German Frauen Bundesliga Fixtures
Italian Serie A Fixtures
Italian Serie B Fixtures
Italian Serie A Women Fixtures
Spanish La Liga Fixtures
Spanish Segunda Fixtures
Spanish Primera RFEF Fixtures
Austria Bundesliga Fixtures
Belgian Pro League Fixtures
Croatian League Fixtures
Dutch Eredivisie Fixtures
Portuguese Primeira Liga Fixtures
Portuguese Liga Pro Fixtures
Slovenian PrvaLiga Fixtures
Swiss Super League Fixtures
Belgian Super League Women Fixtures
Belarusian Premier League Fixtures
Bulgarian First Fixtures
Czech 1 Liga Fixtures
Greek Super League Fixtures
Hungarian League Fixtures
Kosovo Superleague Fixtures
Israeli Premier League Fixtures
North Macedonia First League Fixtures
Moldovan Super League Fixtures
Polish Ekstraklasa Fixtures
Polish I Liga Fixtures
Romanian Liga I Fixtures
Russia Premier Division Fixtures
Russia Football National League Fixtures
Serbian Super Liga Fixtures
Slovakia Super Liga Fixtures
Turkish Super League Fixtures
Ukrainian Premier League Fixtures
Danish Superliga Fixtures
Finnish Veikkausliiga Fixtures
Norwegian Eliteserien Fixtures
Swedish Allsvenskan Fixtures
MLS Fixtures
USL Championship Fixtures
USL League One Fixtures
USL League Two Fixtures
Mexican Liga MX Fixtures
NWSL Women Fixtures
Argentine Primera Fixtures
Brazil Serie A Fixtures
Brazil Serie B Fixtures
Chilean Primera Fixtures
Colombia Primera A Fixtures
Ecuador Serie A Fixtures
Paraguayan Primera Fixtures
Uruguay Primera Fixtures
Brazil Serie A Women Fixtures
China Super League Fixtures
China League One Fixtures
China FA Cup Fixtures
Indonesian Liga 1 Fixtures
Japan J-League Fixtures
Japan J2-League Fixtures
Japan J3-League Fixtures
Japan J-League Cup Fixtures
Saudi Arabia Pro League Fixtures
South Korea K-League Fixtures
South Korea K-League 2 Fixtures
South Korea FA Cup Fixtures
Angola Girabola Fixtures
Ghana Premier League Fixtures
Kenyan Premier League Fixtures
Malawi Super League Fixtures
Nigeria Premier League Fixtures
South Africa Premier League Fixtures
Tanzania Premier League Fixtures
Tunisia Ligue 1 Fixtures
Uganda Premier League Fixtures
Australia A-League Fixtures
Australia NPL NSW Fixtures
Australia NPL Northern NSW Fixtures
Australia NPL Queensland Fixtures
Australia NPL South Fixtures
Australia NPL Tasmania Fixtures
Australia NPL Victoria Fixtures
Australia NPL Western Fixtures
Euro 2024 Fixtures
UEFA Nations League Fixtures
Euro 2024 Fixtures
Asian International Qualifiers Fixtures
CONCACAF International Qualifiers Fixtures
Africa World Cup 2026 Fixtures
CONMEBOL International Qualifiers Fixtures
Oceania International Qualifiers Fixtures
International Friendlies Fixtures
Club Friendlies Fixtures
Related Pages
All Fixtures
Football League Calculator
Form Tables