The Fishy - Grimsby Town FC

Next Week's Football Fixtures

Thu 08/12
england flag FA Cup
Gillingham v Dagenham19:15
scotland flag Scottish Challenge Cup
Falkirk v Dundee19:45
it flag Italian Serie B
Parma v Benevento11:30
Cittadella v Bari14:00
Cosenza v Brescia14:00
Genoa v Sudtirol14:00
Modena v Venezia14:00
Perugia v SPAL14:00
Reggina v Frosinone14:00
Pisa v Ascoli17:00
Palermo v Como19:30
es flag Spanish Segunda
Burgos v Eibar13:00
Lugo v Gijon15:15
Levante v Ponferradina17:30
UD Ibiza-Eivissa v Racing Santander17:30
Malaga v Granada20:00
es flag Spanish Primera RFEF
AD Ceuta FC v SS Reyes11:00
si flag Slovenian First
Olimpija Ljubljana v NS Mura16:30
cn flag China League One
Shanghai Jiading v Nantong Zhiyun06:00
Shenyang Urban v Qingdao Youth Island06:00
Sichuan Jiuniu v Suzhou Dongwu06:00
Zibo Sunday v Kunshan06:00
in flag Indian Super League
ATK v Jamshedpur14:00
id flag Indonesian Liga 1
PSM Makassar v Persita Tangerang08:15
PSS Sleman v Persepam Madura Utd08:15
Bali United v Bhayangkara FC11:15
Fri 09/12
england flag League Two
Crawley Town v Hartlepool19:45
england flag Isthmian Premier
Aveley v Enfield Town19:45
england flag Northern Div 1 East
Pontefract Collieries v Brighouse Town19:45
scotland flag Scottish Challenge Cup
Alloa v Queen of Sth19:45
Arbroath v Dunfermline19:45
wales flag Cymru South
Swansea University v Briton Ferry19:30
ulster flag NIFL Premiership
Coleraine v Crusaders19:45
fr flag French National
Avranches v Nancy18:30
Bourg Peronnas v Orleans18:30
Le Puy v Dunkerque18:30
Red Star F.C. v Versailles18:30
Sedan v Cholet18:30
Stade Briochin v Le Mans18:30
Villefranche v Chateauroux18:30
Paris 13 Atletico v FC Bastia-Borgo19:00
be flag Belgian First Division B
KRC Genk II v Club Brugge U2319:00
Waasland-Beveren v RSC Anderlecht II19:00
cy flag Cypriot First Division
Doxa Katokopias v AEK Larnaca17:00
Pafos FC v Apoel Nicosia17:00
ro flag Romanian Liga I
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe v FC Voluntari17:00
cn flag China Super League
Cangzhou Mighty Lions v Wuhan Yangtze River11:00
Shanghai Shenhua v Dalian Professional11:30
Shenzhen Ruby FC v Changchun Yatai11:30
Wuhan Three Towns v Shandong Luneng11:30
in flag Indian Super League
Hyderabad FC v East Bengal14:00
id flag Indonesian Liga 1
RANS Nusantara v PS Tira08:15
PSIS Semarang v Pusamania Borneo11:15
ke flag Kenyan Premier League
Kariobangi Sharks v Kenya Police13:00
ug flag Uganda Premier League
Wakiso Giants v Busoga United11:00
KCCA FC v Express FC13:00
au flag Australia A-League
Brisbane v Adelaide United08:45
fifa flag International Tournament
Croatia v Brazil15:00
Netherlands v Argentina19:00
fifa flag International Friendlies
Malaysia v Cambodia13:00
Sat 10/12
england flag Championship
Blackburn v Preston12:00
Rotherham v Bristol City12:30
Reading v Coventry14:00
Blackpool v Birmingham15:00
Middlesbrough v Luton15:00
Millwall v Wigan15:00
Sheffield Utd v Huddersfield15:00
Stoke v Cardiff15:00
Swansea v Norwich15:00
england flag League One
Ipswich v Peterborough12:30
Shrewsbury v Bolton12:30
Burton Albion v Derby14:00
Forest Green v Cheltenham14:00
Accrington Stanley v Portsmouth15:00
Bristol Rovers v Port Vale15:00
Cambridge Utd v Plymouth15:00
Exeter v Sheff Wed15:00
Lincoln City v Wycombe15:00
MK Dons v Fleetwood Town15:00
Morecambe v Charlton15:00
Oxford Utd v Barnsley15:00
england flag League Two
Carlisle v Barrow13:00
Crewe v Leyton Orient13:00
Harrogate Town v Northampton13:00
Rochdale v Stockport14:00
Grimsby v Tranmere15:00
Newport County v Doncaster15:00
Salford v Walsall15:00
Stevenage v Mansfield15:00
Sutton Utd v Colchester15:00
Swindon v AFC Wimbledon15:00
england flag National League
Boreham Wood v Southend14:00
Bromley v Wealdstone15:00
Chesterfield v Dorking Wanderers15:00
Eastleigh v Wrexham15:00
FC Halifax v Barnet15:00
Maidenhead Utd v Notts County15:00
Maidstone United v Altrincham15:00
Solihull Moors v Aldershot15:00
Woking v York15:00
Yeovil v Scunthorpe15:00
england flag National League South
Dartford v Bath City12:30
Slough Town v Havant and Waterlooville14:00
Chippenham v Ebbsfleet United15:00
Concord Rangers v Hungerford15:00
Dover v Worthing15:00
Eastbourne Boro v Oxford City15:00
Farnborough v Hemel15:00
Hampton and Richmond v Cheshunt15:00
St Albans v Chelmsford15:00
Tonbridge Angels v Weymouth15:00
Welling v Taunton Town15:00
england flag National League North
Banbury Utd v Curzon Ashton15:00
Buxton v Peterborough Sports15:00
Chester v Alfreton Town15:00
Chorley v AFC Telford15:00
Farsley Celtic v Leamington15:00
Gloucester v Darlington15:00
Kettering v AFC Fylde15:00
Kidderminster v Blyth Spartans15:00
Kings Lynn Town v Bradford PA15:00
Scarborough Athletic v Brackley15:00
Southport v Boston Utd15:00
Spennymoor Town v Hereford15:00
england flag Isthmian Premier
Brightlingsea Regent v Horsham13:00
Folkestone Invicta v Bognor Regis13:00
Lewes v Canvey Island13:00
Potters Bar v Margate13:00
AFC Hornchurch v Kingstonian14:00
Bishop's Stortford v Herne Bay14:00
Wingate & Finchley v Carshalton14:00
Billericay v Corinthian Casuals15:00
Hastings v Bowers & Pitsea15:00
england flag Isthmian League North
Grays v Great Wakering Rovers13:00
Lowestoft Town v Basildon United13:00
Hashtag United v Gorleston14:00
Heybridge Swifts v Stowmarket Town14:00
New Salamis v East Thurrock14:00
Wroxham v Coggeshall Town14:00
AFC Sudbury v Maldon & Tiptree15:00
Felixstowe & Walton United v Bury Town15:00
Hullbridge Sports v Brentwood15:00
Tilbury v Witham Town15:00
england flag Isthmian League South Central
Southall v Basingstoke13:00
Walton & Hersham v Guernsey13:00
Bedfont Sports v Merstham15:00
Binfield v Uxbridge15:00
Hanworth Villa v Leatherhead15:00
South Park v Marlow15:00
Sutton Common Rovers v Northwood15:00
Thatcham Town v Chipstead15:00
Tooting & Mitcham v Chertsey Town15:00
Westfield v Ashford Town (Middx)15:00
england flag Isthmian League South East
Littlehampton Town v Corinthian13:00
Sittingbourne v East Grinstead Town13:00
Beckenham Town v Ramsgate14:00
Chichester City v Whitehawk14:00
Hythe v Burgess Hill Town14:00
Three Bridges v Sheppey United14:00
Ashford United v VCD Athletic15:00
Chatham Town v Lancing15:00
Cray Valley Paper Mills v Sevenoaks Town15:00
Haywards Heath Town v Faversham Town15:00
england flag Northern Premier
Ashton v Liversedge13:00
Belper Town v Marske United13:00
Nantwich v Lancaster City13:00
Stalybridge v South Shields13:00
Whitby v Matlock13:00
Bamber Bridge v Stafford Rangers14:00
Atherton Collieries v FC United15:00
Gainsborough v Warrington Rylands15:00
Marine v Guiseley15:00
Morpeth Town v Warrington15:00
Radcliffe Borough v Hyde15:00
england flag Northern Div 1 East
Carlton Town v Bridlington Town13:00
Lincoln Utd v Stocksbridge13:00
Cleethorpes Town v Stockton Town14:00
Sheffield v Dunston UTS14:00
Consett AFC v Worksop15:00
Grantham Town v North Shields15:00
Hebburn Town v Grimsby Borough15:00
Long Eaton United v Tadcaster Albion AFC15:00
Ossett United v Shildon15:00
england flag Northern Div 1 West
City of Liverpool v Hanley Town13:00
Kidsgrove Athletic v Trafford FC14:00
1874 Northwich v Colne15:00
Clitheroe FC v Widnes15:00
Glossop North End AFC v Skelmersdale United15:00
Macclesfield v Ramsbottom United15:00
Mossley v Witton Albion15:00
Prescot Cables v Leek Town15:00
Runcorn Linnets v Newcastle Town15:00
Workington v Bootle15:00
england flag Northern Div 1 Midlands
Cambridge City v Coleshill Town13:00
Boldmere St. Michaels v Shepshed Dynamo14:00
Harborough Town v Sporting Khalsa14:00
Stamford AFC v Chasetown14:00
Bedworth United v Daventry Town15:00
Gresley v Dereham Town15:00
Loughborough Dynamo v Corby15:00
Spalding Utd v Leicester Road15:00
St Neots v Sutton Coldfield15:00
Yaxley v Halesowen Town15:00
england flag Southern Premier Central
Needham Market v Rushden & D'mnds13:00
Stourbridge v Alvechurch13:00
Basford Utd v Royston Town14:00
Bedford Town v Stratford Town15:00
Coalville v Rushall15:00
Hitchin Town v Barwell15:00
Ilkeston v Tamworth15:00
Mickleover Sports v Kings Langley15:00
Nuneaton v Leiston15:00
Redditch v Hednesford15:00
St Ives Town v Bromsgrove Sporting15:00
england flag Southern Premier South
Poole Town v Winchester City13:00
Beaconsfield Town v Salisbury15:00
Chesham Utd v Plymouth Parkway15:00
Harrow Borough v Tiverton15:00
Hayes & Yeading v Met Police15:00
Merthyr Town v Gosport Borough15:00
North Leigh v Dorchester15:00
Swindon Supermarine v Hartley Wintney15:00
Truro City v Hanwell Town15:00
Weston-S-Mare v Bracknell Town15:00
Yate Town v Hendon15:00
england flag Southern Div 1 Central
Highworth Town v Waltham Abbey13:00
AFC Dunstable v Cirencester13:30
Barton Rovers v Kidlington14:00
Ware v Biggleswade14:00
Biggleswade Town v Berkhamsted Town15:00
Hadley v Aylesbury United15:00
Harlow Town v Hertford Town15:00
Kempston Rovers v Walthamstow15:00
Thame United v FC Romania15:00
Welwyn Garden City v Didcot Town15:00
england flag Southern Div 1 South
Bristol Manor Farm v Exmouth13:00
Lymington Town v Bishop's Cleeve13:00
Melksham Town v AFC Totton13:00
Bideford v Bashley13:30
Hamworthy United v Sholing14:00
Larkhall Athletic v Slimbridge14:00
Cinderford v Tavistock15:00
Paulton Rovers v Westbury United15:00
Willand Rovers v Evesham Utd15:00
Wimborne Town v Frome Town15:00
england flag U18 Premier League North
Leeds U18 v Derby U1812:00
england flag U18 Premier League South
Southampton U18 v Norwich U1811:00
scotland flag Scottish League Two
East Fife v Bonnyrigg Rose15:00
Stenhousemuir v Forfar15:00
scotland flag Scottish Challenge Cup
Elgin v Clyde14:00
Hamilton v Inverness CT15:00
Kelty Hearts v Linfield15:00
Queen's Park v Montrose15:00
Raith Rovers v Morton15:00
scotland flag Highland League
Brechin v Deveronvale14:00
Clachnacuddin v Keith14:00
Strathspey Thistle v Buckie Thistle14:00
Banks O'Dee v Brora Rangers15:00
Forres Mechanics v Inverurie Loco Works15:00
Fraserburgh v Lossiemouth15:00
Nairn County v Formartine United15:00
Rothes v Huntly15:00
Turriff United v Wick Academy15:00
scotland flag Lowland League
Cowdenbeath v Celtic II13:00
Spartans FC v Gretna 200813:00
Berwick v Edinburgh University15:00
Dalbeattie Star v Bo'ness United15:00
East Kilbride v Caledonian Braves15:00
East Stirling v Civil Service Strollers15:00
Heart of Midlothian B v BSC Glasgow15:00
Stirling University v Tranent Juniors15:00
Rangers II v Cumbernauld Colts16:00
wales flag Welsh Premier League
Connah's Quay Nomads v Aberystwyth13:00
Flint Town United v Cardiff Metropolitan13:00
wales flag Cymru North
Penrhyncoch v Guilsfield FC14:30
wales flag Cymru South
Cwmbran Celtic v Trefelin14:00
Pontardawe Town v Cambrian & Clydach14:00
Ynyshir Albions v Llantwit Major14:00
Goytre United v Ammanford AFC14:30
ulster flag NIFL Premiership
Dungannon Swifts v Carrick Rangers15:00
Glentoran v Glenavon15:00
Larne v Newry City AFC15:00
Linfield v Glenavon15:00
Linfield v Cliftonville15:00
Linfield v Larne15:00
Portadown v Ballymena15:00
ulster flag NIFL Championship
Ards v Newington F.C.15:00
Ballyclare Comrades v Annagh United15:00
Dundela v Dergview15:00
Harland & Wolff Welders v Ballinamallard Utd15:00
Institute FC v Loughgall15:00
Warrenpoint Town v Knockbreda15:00
it flag Italian Serie C, Group B
Alessandria v Aquila Montevarchi13:30
Reggiana v Olbia13:30
San Donato Tavarnelle v Imolese Calcio13:30
Torres v Gubbio13:30
Vis Pesaro v Cesena13:30
Lucchese v Carrarese16:30
Pontedera v Fermana16:30
Rimini v Ancona16:30
Siena v Fiorenzuola16:30
es flag Spanish Segunda
FC Andorra v Leganes18:00
Villarreal B v Tenerife18:00
Real Zaragoza v Huesca20:00
es flag Spanish Primera RFEF
Celta Vigo B v Leonesa16:00
CD San Fernando v Algeciras17:00
Real Madrid Castilla v Internacional De Madrid17:00
be flag Belgian First Division B
Lierse v FCV Dender EH19:00
si flag Slovenian First
Ask Bravo v Koper12:00
cy flag Cypriot First Division
Anorthosis v Olympiakos Nicosia17:00
Paralimni v Apollon Limassol17:00
ro flag Romanian Liga I
AFC Hermannstadt v Farul Constanta17:00
cn flag China Super League
Hebei FC v Beijing Guoan07:00
Chengdu Rongcheng v Shanghai Port11:30
Guangzhou Evergrande v Guangzhou City11:30
Hangzhou Greentown v Meizhou Hakka FC11:30
Tianjin Tigers v Henan Songshan Longmen12:00
in flag Indian Super League
FC Goa v Odisha FC12:00
NorthEast Utd v Chennaiyin14:00
id flag Indonesian Liga 1
Persib Bandung v Persebaya Surabaya08:00
Persija Jakarta v Persik Kediri11:00
ke flag Kenyan Premier League
Kenya Police v Bandari12:00
Bandari v AFC Leopards13:00
Nairobi City Stars v KCB13:00
Nzoia Sugar v Homeboyz13:00
Sofapaka v Tusker13:00
Ulinzi Stars v Talanta13:00
Wazito FC v GOR Mahia13:00
au flag Australia A-League
Wellington v Western Sydney06:00
Sydney v Melbourne City08:45
fifa flag International Tournament
Morocco v Portugal15:00
England v France19:00
Sun 11/12
england flag Championship
QPR v Burnley13:00
Watford v Hull15:00
england flag League Two
Gillingham v Bradford13:00
england flag National League
Oldham v Torquay15:00
england flag Isthmian Premier
Cray Wanderers v Haringey Borough15:00
england flag Women's Super League
Man City Women v Man Utd Women12:30
Brighton Women v Everton Women14:00
Liverpool Women v Leicester Women14:00
Tottenham Women v West Ham Women14:00
Aston Villa Women v Arsenal Women16:15
Chelsea Women v Reading Women18:45
england flag Women's FA Cup
Charlton Women v MK Dons Women12:00
Charlton Women v Milton Keynes Dons W12:00
Birmingham Women v Huddersfield Town Women13:00
Burnley Women v Norwich13:00
Cardiff City W v Bournemouth Sports13:00
Cardiff Ladies v Bournemouth Sports Ladies13:00
Coventry Utd Women v Stockport Women13:00
Ipswich Town W v Portishead W13:00
Ipswich Town Women v Portishead Town Ladies13:00
Leeds Women v Stoke City Women13:00
Newcastle United W v Wolverhampton Women13:00
Newcastle Women v Wolverhampton Women13:00
Peterborough Women v Durham Women13:00
Sheffield Utd Women v Nott'm Forest Women|13:00
Solihull Moors W v Fylde Women13:00
Solihull Moors Women v AFC Fylde Women13:00
AFC Wimbledon Women v Gillingham Women14:00
Blackburn Women v Sunderland Women14:00
Burnley Women v Norwich City Ladies14:00
Hashtag United W v Actonians W14:00
Hashtag United Women v Actonians LFC14:00
Lewes Women v London Bees14:00
Liverpool Feds W v West Bromwich Albion W14:00
Liverpool Feds WFC v West Brom Women14:00
London City Lionesses v Portsmouth Women14:00
London City Lionesses v Portsmouth W14:00
Oxford United Women v Plymouth Women14:00
Oxford Utd Women v Plymouth Argyle W14:00
Bristol City Women v Southampton Women15:00
Coventry Utd Women v Stockport County Ladies15:00
Crystal Palace Women v Watford Women19:00
wales flag Welsh Premier League
Caernarfon Town v The New Saints14:30
Newtown v Haverfordwest County AFC14:30
Penybont v Broughton14:30
Pontypridd United v Bala Town14:30
wales flag Cymru North
Chirk AAA v Conwy Borough14:00
Gresford Athletic v Llanidloes Town14:00
Mold Alexandra v Cefn Druids14:00
Prestatyn v Holywell Town14:00
Holyhead Hotspur v Colwyn Bay14:30
Porthmadog v Buckley Town14:30
Ruthin Town v Llandudno FC14:30
wales flag Cymru South
Abergavenny Town v Llanelli14:30
Afan Lido v Carmarthen Town14:30
Taffs Well v Barry Town14:30
it flag Italian Serie B
Cagliari v Perugia11:30
Ascoli v Genoa14:00
Benevento v Cittadella14:00
Como v Reggina14:00
SPAL v Palermo14:00
Sudtirol v Ternana14:00
Venezia v Cosenza14:00
Bari v Modena17:00
Frosinone v Pisa19:30
it flag Italian Serie C, Group A
Sangiuliano City v Triestina11:00
Arzignano Valchiampo v Juventus U2313:30
Feralpisalo v Novara13:30
Lecco v Padova13:30
Mantova v Pro Vercelli13:30
Pergolettese v Pro Sesto13:30
Piacenza v Pro Patria13:30
Pordenone v Vicenza13:30
Virtus Verona v Renate13:30
Trento v Albinoleffe19:30
it flag Italian Serie C, Group B
Recanatese v Entella16:30
it flag Italian Serie C, Group C
AZ Picerno v Virtus Francavilla13:30
Latina v Audace Cerignola13:30
Potenza v Giugliano13:30
Taranto v Monterosi13:30
Viterbese v Turris13:30
Avellino v Fidelis Andria16:30
Crotone v Gelbison16:30
Juve Stabia v Messina16:30
Monopoli v Pescara16:30
es flag Spanish Segunda
UD Ibiza-Eivissa v Malaga13:00
Gijon v FC Cartagena15:15
Ponferradina v Lugo15:15
Eibar v Oviedo17:30
Granada v Burgos17:30
Las Palmas v Albacete20:00
Racing Santander v Mirandes20:00
es flag Spanish Primera RFEF
Linares Deportivo v AD Ceuta FC11:00
Linense v Union de Salamanca11:00
Merida AD v Badajoz11:00
Alcorcon v Cordoba16:00
Pontevedra CF v CF Rayo Majadahonda16:00
Deportivo de La Coruna v Racing DE Ferrol18:00
SS Reyes v Fuenlabrada18:00
be flag Belgian First Division B
RWDM47 v Virton12:30
Beerschot Wilrijk v Standard Liege II16:00
Lommel Utd v Deinze19:30
nl flag Dutch Eerste Divisie
Willem II v NAC Breda11:15
Almere City v ADO Den Haag13:30
De Graafschap v FC Eindhoven13:30
FC Oss v Dordrecht13:30
Jong Ajax v Jong Utrecht13:30
Roda JC Kerkrade v Heracles Almelo13:30
Telstar v Den Bosch13:30
VVV-Venlo v MVV Maastricht13:30
si flag Slovenian First
Tabor Sezana v Olimpija Ljubljana12:00
Maribor v ND Gorica14:00
NK Radomlje v NK Celje16:30
cy flag Cypriot First Division
Omonia Nicosia v Akritas15:00
AEL Limassol v Aris Limassol17:00
mk flag North Macedonia First League
Akademija Pandev v FK Tikves12:00
Bregalnica Stip v FK Pobeda12:00
FK Skopje v FK Struga12:00
Rabotnicki v Shkupi12:00
Sileks v FK Makedonija GP12:00
ro flag Romanian Liga I
Universitatea Cluj v UTA Arad12:30
Botosani v CFR Cluj15:30
Targoviste v Steaua Bucharest18:30
in flag Indian Super League
Kerala Blasters v Bengaluru FC14:00
id flag Indonesian Liga 1
Arema FC v Persis Solo08:15
Barito Putera v Dewa United11:15
ke flag Kenyan Premier League
Homeboyz v Ulinzi Stars12:00
Sofapaka v AFC Leopards12:00
ug flag Uganda Premier League
Gaddafi v Blacks Power13:00
Onduparaka v Maroons FC13:00
SC Villa v UPDF FC13:00
au flag Australia A-League
Macarthur FC v Melbourne Victory06:00
fifa flag International Friendlies
Thailand v Myanmar13:30
Mon 12/12
england flag Championship
Sunderland v West Brom20:00
england flag National League South
Chelmsford v Slough Town19:45
england flag Isthmian Premier
Carshalton v Lewes19:45
england flag Southern Premier Central
Redditch v Needham Market19:45
fr flag French National
Martigues v Concarneau20:00
it flag Italian Serie B
Brescia v Parma19:30
it flag Italian Serie C, Group C
Foggia v Catanzaro19:30
es flag Spanish Segunda
Alaves v Levante20:00
nl flag Dutch Eerste Divisie
Jong AZ v Jong PSV17:45
PEC Zwolle v Helmond Sport20:00
si flag Slovenian First
NS Mura v NK Domzale16:30
cy flag Cypriot First Division
Nea Salamis v Karmiotissa Polemidion17:00
ro flag Romanian Liga I
U Craiova 1948 v Arges Pitesti15:30
CS Mioveni v CS Uni Craiova18:30
id flag Indonesian Liga 1
Bhayangkara FC v PSM Makassar08:15
Pusamania Borneo v PSS Sleman08:15
Persepam Madura Utd v Bali United11:15
ug flag Uganda Premier League
Busoga United v Arua Hill13:00
Tue 13/12
england flag EFL Trophy
Burton Albion v Accrington Stanley19:00
Cheltenham v Chelsea U2119:00
Lincoln City v Everton U2119:00
Plymouth v AFC Wimbledon19:00
Portsmouth v Stevenage19:00
Bristol Rovers v MK Dons19:30
Salford v Port Vale19:30
Bolton v Man Utd U2119:45
england flag National League
Aldershot v Boreham Wood19:45
Altrincham v Maidenhead Utd19:45
Barnet v Yeovil19:45
Dagenham v Eastleigh19:45
Dorking Wanderers v Maidstone United19:45
Notts County v Gateshead19:45
Scunthorpe v Woking19:45
Southend v FC Halifax19:45
Wrexham v Chesterfield19:45
York v Solihull Moors19:45
england flag National League South
Bath City v Hampton and Richmond19:45
Cheshunt v Welling19:45
Ebbsfleet United v Eastbourne Boro19:45
Hungerford v St Albans19:45
Oxford City v Chippenham19:45
Taunton Town v Farnborough19:45
Tonbridge Angels v Dover19:45
Worthing v Weymouth19:45
england flag National League North
AFC Fylde v Farsley Celtic19:45
AFC Telford v Kettering19:45
Alfreton Town v Spennymoor Town19:45
Blyth Spartans v Chorley19:45
Boston Utd v Banbury Utd19:45
Brackley v Kings Lynn Town19:45
Curzon Ashton v Kidderminster19:45
Darlington v Southport19:45
Hereford v Chester19:45
Leamington v Buxton19:45
Peterborough Sports v Gloucester19:45
england flag Isthmian Premier
Bishop's Stortford v Potters Bar19:45
Canvey Island v Brightlingsea Regent19:45
Corinthian Casuals v Horsham19:45
Herne Bay v Haringey Borough19:45
Margate v Bowers & Pitsea19:45
Wingate & Finchley v Kingstonian19:45
england flag Isthmian League North
Tilbury v Stowmarket Town19:45
england flag Isthmian League South East
Three Bridges v Hythe19:45
england flag Northern Premier
Marske United v South Shields19:45
england flag Northern Div 1 East
Sheffield v Ossett United19:45
england flag Northern Div 1 West
Colne v Workington19:45
Skelmersdale United v Leek Town19:45
england flag Northern Div 1 Midlands
Yaxley v Chasetown19:45
england flag Southern Premier South
Bracknell Town v Tiverton19:45
Hayes & Yeading v Merthyr Town19:45
Met Police v Weston-S-Mare19:45
North Leigh v Plymouth Parkway19:45
england flag Southern Div 1 Central
Biggleswade Town v Hadley19:45
id flag Indonesian Liga 1
Persebaya Surabaya v Persik Kediri08:00
Persita Tangerang v RANS Nusantara11:00
PSIS Semarang v Persija Jakarta13:15
ug flag Uganda Premier League
Bul FC v KCCA FC11:00
Bright Stars FC v Wakiso Giants13:00
Express FC v Vipers FC13:00
fifa flag International Tournament
Semi-Finalist 1 v Semi-Finalist 219:00
Wed 14/12
england flag National League South
Havant and Waterlooville v Dartford19:45
england flag Southern Div 1 Central
Highworth Town v AFC Dunstable19:45
england flag Women's Super League
Tottenham Women v Everton Women19:00
ro flag Romanian Liga I
Rapid Bucuresti v Petrolul Ploiesti17:00
cn flag China Super League
Dalian Professional v Wuhan Three Towns07:00
Guangzhou City v Shanghai Shenhua11:30
Wuhan Yangtze River v Tianjin Tigers11:30
id flag Indonesian Liga 1
PS Tira v Arema FC08:00
Persis Solo v Barito Putera11:00
Dewa United v Persib Bandung13:15
ke flag Kenyan Premier League
Talanta v Nzoia Sugar11:00
Bidco United v Kariobangi Sharks13:00
Homeboyz v Bandari13:00
KCB v Sofapaka13:00
Wazito FC v Ulinzi Stars13:00
Tusker v Nairobi City Stars13:15
ug flag Uganda Premier League
UPDF FC v Gaddafi13:00
fifa flag International Tournament
Semi-Finalist 3 v Semi-Finalist 419:00
fifa flag International Friendlies
Malaysia v Maldives13:00
Thailand v Taiwan13:30

Full Football Season Fixture Lists

Use the selector below to show a full competition's fixture list for the remainder of the season.

Related Pages