The Fishy - Grimsby Town FC

Live Scores (Fri 14‑Jun‑2024)

  World Euro Championship
20:00GermanyScotland
 Algeria U21 League 1
10:00CS Constantine U21ES Sétif U21
10:00MC Alger U21MC Oran U21
FTASO Chlef U213‑2US Biskra U21
FTEl Bayadh U210‑0Ben Aknoun U21
FTJS Saoura U211‑4CR Belouizdad U21
FTNC Magra U210‑3USM Alger U21
FTParadou AC U210‑0Khenchela U21
FTUS Souf U211‑2JS Kabylie U21
  Argentina Liga Profesional Argentina
23:00Boca JuniorsVelez
23:00TalleresPlatense
FTLanus2‑0Racing Club Red Card
FTRed Card Newells0‑2Instituto
 Australia Northern Territory Premier League
12:00CasuarinaHellenic Athletic
10:00Uni AzzurriDarwin Hearts
  Australia South Australia NPL
90Modbury Jets1‑1NE Metrostars
 Australia Victoria NPL 2
74Northcote City1‑0Bentleigh Greens
74Werribee City2‑0Brunswick City
 Australia Tasmania Southern Championship
11:15Clarence Zebras IITaroona
11:15Glenorchy Knights IISouth Hobart II
11:15OlympiaNew Town
 Austria Landesliga - Niederosterreich
19:00HaitzendorfWaidhofen / Thaya
18:00KilbKottingbrunn
18:30LangenrohrGloggnitz
19:00NeustadtUSC Rohrbach
18:00OrtmannRetz
18:30ScheiblingkirchenZwettl
18:30SchremsKorneuburg
17:30St. PeterSt. Pölten II
 Austria Landesliga - Tirol
18:30WörglKundl
 Austria Landesliga - Wien
17:30DonauRed Star Penzing
17:00Gerasdorf StammersdorfASV 13
17:00Slovan HACStadlau
  Belarus Premier League
16:00FC Isloch Minsk RaionFC Gomel
17:45FC VitebskTorpedo Zhodino
 Belarus 1. Division
15:00SlonimLokomotiv Gomel
17:00Torpedo BelAZ IIMolodechno-DYuSSh 4
FTABFF U173‑1BATE II
 Belarus Reserve League
01:00Arsenal Res.Smorgon Res.
01:00Dinamo Brest Res.Dnepr Mogilev Res.
01:00Isloch Res.Gomel Res.
01:00Neman Grodno Res.BATE Res.
01:00Shakhtyor Res.Naftan Res.
01:00Slavia Res.Minsk Res.
01:00Slutsk Res.Dinamo Minsk Res.
01:00Vitebsk Res.Torpedo Zhodino Res.
  Brazil Serie A
45CA Paranaense1‑1Criciuma
45Flamengo1‑0Gremio
45Internacional0‑0Sao Paulo
FTBahia1‑0Fortaleza EC
FTPalmeiras2‑0Vasco da Gama
  Brazil Serie B
23:00OperarioSantos
FTAmazonas0‑1Chapecoense Red Card
 Brazil Serie D
45Treze1‑0Potiguar Mossoró
 Brazil Gaúcho - 2
23:30VeranópolisBrasil Farroupilha
 Brazil Copa Paulista
00:00BarretosComercial
 Brazil Paranaense U20
00:00Apucarana Sports U20Athletico PR U20
19:00Patriotas U20Azuriz U20
 Brazil Catarinense U20
19:00Barra SC U20Figueirense U20
19:00Internacional SC U20Hercílio Luz U20
 Brazil Paulista - U20
19:00Água Santa U20Aster Brasil SP U20
19:00Botafogo SP U20Bandeirante U20
19:00Brasilis U20Aguai U20
19:00Capivariano U20SKA Brasil U20
19:00Comercial de Tietê U20São Bento U20
19:00Corinthians U20EC São Bernardo U20
19:00Desportivo Brasil U20Sfera U20
19:00Ferroviária U20Velo Clube U20
19:00Flamengo SP U20Nacional SP U20
19:00Francana U20Comercial U20
19:00Gremio Prudente U20Tupã U20
19:00Guacuano U20Itapirense U20
19:00Guarani U20Metropolitano FC U20
19:00Ibrachina U20Portuguesa U20
19:00Inter de Bebedouro U20Sertãozinho U20
19:00Inter Limeira U20Cosmopolitano Sports U20
19:00Ituano U20Elosport U20
19:00Jabaquara U20Mauaense U20
19:00Jose Bonifacio EC U20Olimpia U20
19:00Mauá U20Portuguesa Santista U20
19:00Mirassol U20Fernandopolis U20
19:00Novorizontino U20Marília U20
19:00Oeste U20GE Osasco U20
19:00Osasco Audax U20Clube Vital U20
19:00Palmeiras U20Guarulhos U20
19:00Ponte Preta U20Porto Football U20
19:00RB Bragantino U20Paulinia FU U20
19:00Rio Branco U20União São João U20
19:00Rio Claro SP U20CA Taquaritinga U20
19:00Rio Preto U20Tanabi SP U20
19:00Santos U20Santo André U20
19:00São Caetano U20Juventus U20
19:00São José EC U20Pinda U20
19:00São Paulo U20Referencia U20
19:00Taubaté U20CA Joseense U20
19:00União Suzano U20União Mogi U20
19:00VOCEM U20Presidente Prudente U20
19:00XV de Jaú U20São Carlos U20
19:00XV de Piracicaba U20Independente SP U20
 Brazil Pernambucano - U20
19:00CA Porto U20Retrô U20
 Brazil Paulista Série B
23:30PaulistaFlamengo SP
 Brazil Mineiro U20
14:00Minas Boca U20Athletic Club MG U20
 Brazil Cearense U20
19:00Atlético Cearense U20Ceará U20
19:00Caucaia U20Fortaleza U20
 Brazil Carioca U20
14:00Botafogo U20Audax RJ U20
 Burkina-Faso Ligue 1
17:00ASEC-KRahimo
17:00KOZAFDouanes
17:00RC Bobo-DioulassoUSFA
17:00RoyalASFA-Yennenga
17:00SalitasMajestic
17:00SONABELASFB
17:00Sporting CascadesEtoile Filante
17:00Vitesse ArnhemRCK
 Chile Copa Chile
00:00San LuisEverton De Vina
  China Super League
2Nantong Zhiyun0‑0Sichuan Jiuniu
28Meizhou Hakka FC0‑0Shandong Luneng
4Tianjin Tigers0‑0Shanghai Port
 Colombia Liga Femenina
21:30Santa Fe WAtlético Nacional W
 Croatia First NL
17:00Orijent 1919Kustosija
 Czech-Republic 3. liga - MSFL
16:00BlanskoKarviná II
18:00HraniceUničov
16:30ZnojmoHodonín
 Czech-Republic 4. liga - Divizie A
17:00RokycanyPetřín Plzeň
 Czech-Republic 4. liga - Divizie B
17:30Sokol NespekyHřebeč
 Czech-Republic 4. liga - Divizie D
17:00Havlíčkův BrodZbrojovka Brno II
 Czech-Republic 4. liga - Divizie E
17:00StráníBaťov
 Czech-Republic 4. liga - Divizie F
15:45BřidličnáHavířov
16:30KrnovSlavoj Olympia Bruntál
16:00Opava IIJeseník
17:00ŠumperkBílovec
15:30Valašské MeziříčíUnie Hlubina
17:00VratimovVítkovice
 Ecuador Liga Pro Serie B
FTGualaceo SC1‑0Manta FC
 Egypt Premier League
17:00Ceramica CleopatraZamalek
17:00PharcoAl Ahly
 Estonia Esiliiga A
18:00FC TallinnTartu Welco
 Ethiopia Premier League
16:00Dire Dawa KenemaKedus Giorgis
13:00Fasil KetemaMekelakeya
 Faroe-Islands 1. Deild
19:00Víkingur IIHoyvík
 Finland Suomen Cup
17:00PK35Sexypöxyt II
 Iceland 2. Deild
20:15ÆgirKormákur / Hvöt
 Iraq Iraqi League
01:00DuhokErbil
16:00ErbilAl Talaba
 Kazakhstan 1. Division
13:00AkzhayikAltay
13:00ArysKyran
15:00Kaisar IITaraz
14:00OkzhetpesKaspiy
  Kenya FKF Premier League
13:00Ulinzi StarsNzoia Sugar
 Kenya Super League
13:00Kibera Black StarsMara Sugar
FTMathare United3‑0Darajani Gogo
 Kyrgyzstan Premier League
13:00AlgaAbdish-Ata
2Ilbirs0‑0Talant
 Latvia 1. Liga
17:00Rīgas FS IIJDFS Alberts
 Latvia Virsliga
16:00Valmiera FCTukums
 Lithuania 1 Lyga
16:30Be1 NFATauras
17:00GarliavaPanevėžys II
17:00Neptūną KlaipėdaHegelmann II
16:00NevėžisTrakai
  Malawi Super League
13:30Chitipa UnitedMAFCO
 Malaysia FA Cup
14:00KedahBukit Tambun
13:15PahangPenang
14:00TerengganuPerak
70Kuala Lumpur FA2‑2Kuching FA
 Mauritius Mauritian League
15:30Cercle de JoachimEntente Boulet Rouge
 Mongolia Premier League
45Bavarians0‑3Erchim
  Morocco Botola Pro
18:00FAR RabatFUS Rabat
18:00Ittihad TangerChabab Mohammedia
18:00Maghreb FesOlympique Safi
18:00Mouloudia OujdaRaja Casablanca
18:00UTS RabatHassania Agadir
18:00Wydad ACMoghreb Tetouan
18:00Youssoufia BerrechidRiadi Salmi
 Northern-Ireland Premiership Women
19:45Glentoran BU WDerry City W
19:45Larne WMid-Ulster W
19:45Linfield WCrusaders W
20:00LisburnLisburn Rangers W
 Norway 2. Division - Group 2
17:00SkeidGrorud
 Norway 3. Division - Girone 2
17:00VidarStaal Jørpeland
 Paraguay Division Intermedia
22:00Resistencia3 de Febrero
 Russia Second League - Group 2
16:30Saturn RamenskoyeZnamya Truda
 Singapore Premier League
18Hougang United0‑1Geylang International
 Somalia Somali Premier League
13:30BadbaadoSahafi
 Spain Primera División Femenina
18:00Sporting Huelva WReal Madrid W
 Surinam Eerste Divisie
00:00VoorwaartsBroki
 Sweden Superettan
18:00Orgryte ISGIF Sundsvall
 Sweden Ettan - Norra
17:00Stockholm InternazionaleSollentuna
18:00Umeå FCFriska Viljor
 Sweden Ettan - Södra
18:00TornsEskilsminne
 Sweden Division 2 - Norra Götaland
18:30KongahällaIFK Skövde
18:00KumlaLidköping
 Sweden Division 2 - Södra Svealand
18:30IFK EskilstunaSmedby
18:30Nacka IliriaHaninge
 Sweden Division 2 - Västra Götaland
18:00SävedalenLindome
 Sweden Division 2 - Östra Götaland
18:00IFK HässleholmSimrishamn
  Tunisia Ligue 1
16:30AS SolimanES Metlaoui
16:30CA BizertinUS Tataouine
16:30EGS GafsaOlympique Beja
16:30Stade TunisienClub Africain
16:30US Ben GuerdaneAS Marsa
 Tunisia Ligue 2
16:30Jendouba SportAriana
16:30Kalaâ SportCS Tabarka
16:30Oued EllilJeunesse Sportive Omrane
16:30RadèsJS Kairouanaise
  Uruguay Primera División - Apertura
23:00MiramarCerro
  USA USL Championship
00:00Loudoun UnitedLas Vegas Lights FC
  USA USL League Two
00:00Kings HammerBuffalo
00:00Oakland CountyMidwest United
00:00Reading UnitedWest Chester United II
00:00Thunder Bay ChillSt. Croix
FTFlatirons Rush2‑0Albion Colorado
FTRedlands6‑2Seahorses
FTRKC Third Coast2‑0Minneapolis City
 USA MLS Next Pro
00:00New England IINew York Red Bulls II
26Crown Legacy0‑0Bethlehem Steel
45Fort Lauderdale CF0‑1Columbus Crew II
45Orlando City II1‑0Chattanooga
FTWhitecaps II4‑1Minnesota United II
 USA USL League One Cup
FTUnion Omaha4‑1Spokane Velocity
 USA WPSL
00:00BC United NYRochester New York
02:00Colorado PrideBroomfield Burn
00:00Dayton Dutch Lions WFC Pride
00:00Delaware OspreysWest-Mont United
00:00HEX TempestReading United W
01:00JunctionLou Fusz Athletic
00:00LVU RushHershey
23:00Missouri ReignKansas City SG
00:00NJ WizardsSTA
02:30Rebels Chula VistaAlbion San Diego
01:00San Antonio RunnersClassics Elite
 USA USL W League
01:00Charlotte Eagles IITormenta W
00:00Flatirons IIAlbion Colorado W
00:00Kalamazoo FC WMidwest United W
02:00Oakland SoulCalifornia Storm II
02:30Olympic Club WStockton Cargo
03:00Pleasanton RageAcademica SC
00:00RichmondPatuxent W
01:00River Light WBavarian
01:00Rochester WMinnesota Aurora
 USA NPSL
00:00AV Rough DiamondsDMV Elite
23:00Erie CommodoresNiagara 1812
01:30Fort Worth VaquerosLaredo Heat
00:00Michigan RangersCleveland SC
00:00PhiladelphiaHershey
00:00SI GuardiansSteel City
 Uzbekistan Super League
16:00MetalourgBunyodkor
  World Friendlies Clubs
14:00RuzomberokHumenné
 World Tournoi Maurice Revello
16:00Mexico U23Japan U19
17:00Saudi Arabia U23Panama U23
3Korea Republic U210‑0Indonesia U20

All kick-offs UK time

Back to top