The Fishy - Grimsby Town FC

Live Scores (Sat 22‑Jun‑2024)

  World Euro Championship
20:00BelgiumRomania
14:00GeorgiaCzech Republic
17:00TurkeyPortugal
 World Copa America
23:00EcuadorVenezuela
FTPeru0‑0Chile
 Argentina Primera Nacional
19:00AlmagroNueva Chicago
19:00Brown de AdrogueDeportivo Moron
19:15CA TemperleyQuilmes
19:00Defensores de BelgranoGimnasia M.
19:00Deportivo MadrynEstudiantes de Rio Cuarto
19:00San MiguelTalleres Remedios
19:00Tristan SuarezAll Boys
 Argentina Primera B Metropolitana
19:00Argentino de MerloSan Martín Burzaco
19:00Argentino QuilmesDeportivo Merlo
17:00ComunicacionesExcursionistas
19:00FlandriaDock Sud
19:00LiniersAcassuso
19:00Sportivo ItalianoUAI Urquiza
19:00Villa San CarlosColegiales
 Argentina Primera C
20:00MercedesVictoriano Arenas
 Argentina Torneo Federal A
19:00Ferro Carril Oeste LPCiudad de Bolívar
22:00GutiérrezArgentino Monte Maíz
  Australia Capital Territory NPL
FTCooma Tigers FC4‑0Monaro Panthers
FTO'Connor Knights2‑4Canberra
 Australia Brisbane Premier League
09:00Centenary StormersVirginia United
09:00Mt GravattNewmarket
09:00North BrisbaneAcacia Ridge
09:00Redcliffe DolphinsUniv. Queensland
  Australia New South Wales NPL
08:00Sydney OlympicAPIA Tigers
45St George City FA0‑3NWS Spirit
50Hills Brumbies0‑1Wollongong Wolves
55Marconi Stallions1‑2Sutherland Sharks
 Australia Northern Territory Premier League
07:30GarudaHellenic Athletic
11:30Port DarwinCasuarina
  Australia South Australia NPL
80Adelaide Olympic1‑4Modbury Jets
FTAdelaide City FC2‑1Adelaide Raiders
FTAdelaide Comets1‑1FK Beograd
FTCroydon Kings2‑1Para Hills Knights
FTNE Metrostars5‑1Adelaide United II
  Australia Victoria NPL
57Dandenong Thunder0‑0Dandenong City
FTAvondale FC5‑1Manningham United Blues
FTGreen Gully4‑2Oakleigh Cannons
FTHeidelberg United0‑0Port Melbourne
  Australia Western Australia NPL
55Stirling Macedonia2‑1Perth SC
FTArmadale3‑1Fremantle City
FTBalcatta1‑3Perth RedStar FC
FTFloreat Athena0‑1Perth Glory Youth
FTOlympic Kingsway3‑1Bayswater City
FTWestern Knights1‑1Inglewood United
  Australia Northern NSW NPL
FTAdamstown Rosebud2‑7Maitland FC
FTLake Macquarie City0‑1New Lambton
FTValentine Phoenix1‑1Cooks Hill United FC
  Australia Queensland NPL
FTPeninsula Power2‑1Rochedale Rovers
FTQueensland Lions FC4‑0Sunshine Coast Wanderers
FTRedlands United0‑2Brisbane City
FTWDSC Wolves2‑3Brisbane Roar Youth
  Australia Tasmania NPL
FTDevonport City2‑0Riverside Olympic
FTLaunceston City1‑3Kingborough Lions
FTLaunceston United1‑3Clarence United
 Australia Queensland Premier League
57Eastern Suburbs Brisbane4‑0Moreton City II
FTCapalaba5‑0Mitchelton
 Australia South Australia State League 1
FTFulham United3‑0Sturt Lions
FTPlayford City Patriots1‑0Adelaide Victory
FTSalisbury United2‑1Western Strikers
FTVipers FC2‑0Adelaide Blue Eagles
FTWest Adelaide1‑2Cumberland United
 Australia New South Wales NPL 2
10:00Bonnyrigg White EaglesDunbar Rovers
09:30Northern TigersDulwich Hill
48Inter Lions1‑0Hakoah Sydney City
50Macarthur Rams0‑2SD Raiders
50Rydalmere Lions0‑4UNSW
FTBankstown City Lions1‑2Northbridge FC Bulls
 Australia NNSW League 1
07:00Cessnock City HornetsSingleton Strikers
FTWest Wallsend5‑2Thornton Redbacks
 Australia Tasmania Northern Championship
09:30Devonport U21Riverside Olympic U21
05:15Launceston United U21Burnie Utd.
FTLaunceston U211‑1Ulverstone
FTSomerset2‑2Northern Rangers
 Australia Capital Territory NPL 2
FTANU1‑2Belconnen United
FTCanberra Juventus1‑1Woden Vellet
FTCanberra White Eagles1‑1Wagga City Wanderers
FTQueanbeyan City1‑1Brindabella
 Australia Tasmania Southern Championship
05:30South East Utd.Clarence Zebras II
FTHobart City0‑2Taroona
FTNew Town2‑1Hobart Utd.
FTUniversity of Tasmania1‑2South Hobart II
 Australia Western Australia State League 1
FTGosnells City0‑3UWA Nedlands
FTKingsley Westside3‑4Murdoch Melville
FTMandurah City1‑1Dianella White Eagle
FTRockingham City FC0‑1Cockburn City
FTSubiaco0‑1Gwelup Croatia
  Belarus Premier League
18:00BATE BorisovDinamo Brest
16:00MinskArsenal Dzyarzhynsk
14:00Naftan NovopolotskSlavia Mozyr
 Belarus 1. Division
18:00Dinamo Minsk IISlonim
14:00FC Energetik-Bgu MinskMKK-Dnepr
14:00Lokomotiv GomelABFF U17
15:00Ostrovets FCTorpedo BelAZ II
16:00Shakhtyor PetrikovFC Belshina Bobruisk
 Bhutan Premier League
15Tsirang0‑0Thimphu City
  Brazil Serie A
20:00CriciumaBotafogo ASF
22:30CuiabaAtletico Goianiense
21:30GremioInternacional
  Brazil Serie B
21:00CRBGuarani Campinas
21:00OperarioBotafogo SP
 Brazil Serie C
23:30LondrinaBotafogo PB
21:00TombenseFloresta
 Brazil Serie D
21:00Águia de MarabáMoto Club
21:00IpatingaSerra Talhada
19:00IporáAnápolis
20:00ManauaraManaus FC
19:00Nova IguaçuItabuna
19:00Novo HamburgoCianorte
22:30Portuguesa RJAudax Rio
20:00Pouso AlegreMaringá
19:00Santo AndréInter De Limeira
20:00São José ECÁgua Santa
22:00Sao RaimundoHumaitá
20:30União RondonópolisBrasiliense
 Brazil Paranaense - 2
22:30Laranja MecânicaAA Iguaçu
20:00Nacional PRRio Branco PR
27Parana2‑0Grêmio Maringá
 Brazil Mineiro - 2
19:00BetimTupi
19:00Boa EsporteUniao Trabalhadores
19:00CaldenseNorth Esporte
19:00Democrata SLValeriodoce
19:00MamoréVarginha EC
19:00Nacional AC MGAymorés
 Brazil Copa Paulista
19:00CapivarianoRio Branco SP
20:00Grêmio SãocarlenseTaquaritinga
19:00PortuguesaOeste
19:00RB Bragantino BSao Bento
19:00São CaetanoJuventus
19:30XV de JauVocem
19:00XV de PiracicabaRio Claro
 Brazil Carioca A2
18:45CabofrienseOlaria
18:45CEAC / AraruamaResende
18:45Duque de CaxiasAmérica RJ
18:45Serrano RJCFRJ / Maricá
 Brazil Catarinense - 2
23:00CamboriúTubarao
19:00Guarani de PalhoçaMetropolitano
 Brazil Goiano - 2
20:00Grêmio AnápolisAnapolina
19:30InhumasABECAT Ouvidorense
 Brazil Paranaense U20
14:00Athletico PR U20Londrina U20
19:30Azuriz U20Rio Branco PR U20
19:00Coritiba U20Hope Internacional U20
19:30Londrina U20Apucarana Sports U20
19:00Patriotas U20Cascavel U20
 Brazil Catarinense U20
14:30Avaí U20Nação U20
18:00Joinville U20Internacional SC U20
 Brazil Paulista - U20
19:00Portuguesa Santista U20Palmeiras U20
19:00Sertãozinho U20União São João U20
 Brazil Copa Espírito Santo
19:00LinharesVitória ES
19:00Porto VitóriaDesportiva ES
19:00Real NoroesteVilavelhense
19:00Rio Branco ESCapixaba SC
 Brazil Paulista Série B
19:00Atletico MogiECUS
19:00Barcelona ECPaulista
19:00FernandopolisOlímpia
19:00Flamengo SPColorado Caieiras
19:00Inter de BebedouroTupa
19:00ManthiqueiraMauaense
19:00MauaUniao Mogi
19:00TanabiAEA
 Brazil Brasiliense U20
19:00Canaã U20Gama U20
19:30Paranoa U20Brasiliense U20
19:00Real Brasília U20Luziânia U20
 Brazil Mineiro U20
19:00América Mineiro U20Futgol U20
19:00Boston City U20Minas Boca U20
13:00Coimbra U20Atlético Mineiro U20
13:30Cruzeiro U20Contagem U20
14:00Santarritense U20Ipatinga U20
 Brazil Sergipano U20
19:00Atlético Gloriense U20Falcon U20
19:00Dorense U20Lagarto U20
19:00Olímpico SE U20AD Confiança U20
19:00Sergipe U20América de Propriá U20
 Brazil Alagoano U20
13:30CRB U20Ponte Preta AL U20
19:00Flamengo Ipiranga U20Gaviao Izidorense U20
01:00Independente Atalaia U20DZM Passo U20
19:00Lajense U20Zumbi U20
19:00Paulo Jacinto U20ASA U20
19:00Talismã Sertãozinho U20Canoense U20
19:00Ubertec U20Guarani Paripueira U20
 Brazil Cearense U20
19:00Acopiara U20Iguatu U20
19:00Ceará U20Tiradentes CE U20
13:30Icasa U20Crato U20
13:30Santa Cruz CE U20CA Cearense U20
 Brazil Carioca U20
14:00Audax RJ U20Flamengo U20
14:00Madureira U20Fluminense U20
 Canada Pacific Coast Soccer League
22:30AFAKamloops Rivers II
23:00KhalsaVictoria United
00:00WIAMid Isle Mariners
 Canada Canadian Premier League
FTCavalry FC1‑1Atlético Ottawa
 Canada League 1 Ontario
23:15Alliance UnitedWoodbridge Strikers
18:00BurlingtonHamilton United
23:00Simcoe County RoversNorth Toronto Nitros
 Chile Copa Chile
21:00D. Puerto MonttDeportes Temuco
17:30Deportes CopiapoCobresal
  China FA Cup
12:30Chongqing Tongliang LongShandong Luneng
11:30Jiangxi LianshengZhejiang FC
12:30Qingdao Red LionsSichuan Jiuniu
12:30Shijiazhuang GongfuQingdao Youth Island
12:30Suzhou DongwuBeijing Guoan
 China League Two
12:00Dalian HuayiBIT
10:00Yichun Grand Tiger1‑0Quanzhou Yassin
87Shanghai Port II1‑0Guangxi Lanhang
 Colombia Liga Femenina
21:00Alianza WAtlético Nacional W
23:00Independiente Medellín WSanta Fe W
 Dominican-Republic Liga Mayor
21:00Delfines Del EsteUniversidad O&M
23:00San CristóbalAtlético Pantoja
 Ecuador Copa Ecuador
18:00Baños Ciudad de FuegoVargas Torres
 Egypt Premier League
17:00El GeishSmouha
17:00ENPPIEl Gouna FC
 Ethiopia Premier League
13:00Ethiopian MedhinEthiopia Bunna
16:00Sidama BunnaMekelakeya
 Faroe-Islands 1. Deild
15:00B71Hoyvík
17:00HB IIB36 II
15:00KÍ IIVíkingur II
18:00SuduroyNSÍ II
 Grenada Premier Division
21:00CamerhogneSt. John's
21:00Hard RockMt. Rich
21:00HurricanesHard Rock
21:00ParadiseSt. John's
 Iceland Úrvalsdeild
18:00HK KopavogurStjarnan
15:00VestriValur Reykjavík
20:15Vikingur ReykjavikKR Reykjavik
 Iceland 1. Deild
17:00GrindavikDalvík / Reynir
17:00Thor AkureyriLeiknir R.
 Iraq Iraqi League
15:00Al HudodAl Minaa Basra
01:00Al KahrabaaAl Talaba
17:30BaghdadAl Kahrabaa
15:00KarbalaAl Karkh
01:00NaftDuhok
17:30Naft Al-JanoobAl-Qasim
17:30Naft Al-WasatAl Zawra'a
  Japan J1 League
13Kashiwa Reysol0‑0Sanfrecce Hiroshima
13Sagan Tosu0‑0Kyoto Sanga
13Shonan0‑0FC Tokyo
13Urawa Red Diamonds0‑1Kashima Antlers
42Gamba Osaka0‑0Vissel Kobe
42Jubilo Iwata0‑0Cerezo Osaka
53Albirex Niigata0‑1Kawasaki Frontale
56Tokyo Verdy1‑0Nagoya Grampus Eight
FTMachida Zelvia0‑0Fukuoka
  Japan J2 League
11Okayama0‑0Thespakusatsu Gunma
11Tochigi SC0‑0JEF United Chiba
14Kagoshima United0‑0Oita Trinita
14Renofa Yamaguchi0‑0Iwaki FC
14V-Varen Nagasaki1‑0Fujieda MYFC
53Ventforet Kofu1‑1Ehime FC
55Yokohama FC3‑0Roasso Kumamoto
FTMontedio Yamagata1‑1Vegalta Sendai
  Japan J3 League
11Tegevajaro Miyazaki0‑0Kamatamare Sanuki
15Gainare Tottori0‑0FC Gifu
15Omiya Ardija0‑0FC Ryukyu
53Nagano Parceiro2‑0Kataller Toyama
54SC Sagamihara1‑2Matsumoto Yamaga
56Grulla Morioka0‑0FC Imabari
 Japan Japan Football League
05:00Criacao ShinjukuKochi United
05:00Reinmeer AomoriVerspah Oita
09:00Tochigi CitySony Sendai
05:00Tokyo Musashino CityHonda
 Kazakhstan Premier League
01:00Kairat AlmatyFK Aksu
14:00Kyzyl-ZharFC Astana
14:00Zhetysu TaldykorganKaisar
 Kenya Super League
12:00Coastal HeroesVihiga Bullets
12:00Darajani GogoMombasa Elite
12:00Dimba PatriotsSilibwet
12:00KajiadoLuanda Villa
12:00Kisumu All StarsMCF
12:00Mara SugarMathare United
12:00Mulembe UnitedAssad
12:00Nairobi UnitedMigori Youth
12:00NaivasGusii
12:00RainbowKibera Black Stars
 Latvia Virsliga
12:00GrobiņaRiga FC
 Latvia Cup
12:00Ķekava / AudaJDFS Alberts
16:00MārupeSmiltene
15:00ParksBeitar / Riga Mariners
 Lithuania 1 Lyga
17:00FA Šiauliai IIEkranas Panevezys
16:00TaurasBFA
16:00TrakaiBe1 NFA
 Lithuania A Lyga
17:00FK PanevezysDainava
15:00TransINVEST VilniusDžiugas Telšiai
 Macao Primeira Divisão
14:00Jia HuaSporting Macau
12:00Monte CarloUniversidade de Macau
  Malawi Super League
13:30Baka CityBe Forward Wanderers
13:30Bangwe All StarsNyasa Big Bullets
13:30Silver StrikersFOMO
 Malaysia Super League
13:15Kuching FATerengganu
14:00PenangKedah
45Johor Darul Takzim FC1‑0Pahang
 Mongolia Premier League
12:15DerenUlaanbaatar
FTKhoromkhon2‑6Falcons
 New-Zealand National League - Central
03:30MiramarIsland Bay United
05:00North WellingtonStop Out
04:00PetoneWellington Phoenix II
03:30Western SuburbsWellington Olympic
 New-Zealand National League - Northern
04:00Auckland UnitedTauranga City United
04:00East Coast BaysBay Olympic
06:00Melville UnitedHamilton Wanderers
06:30Western SpringsManurewa
 New-Zealand National League - Southern
03:00Cashmere TechnicalDunedin City Royals
03:45Nomads UnitedChristchurch United
04:00Selwyn UnitedCoastal Spirit
03:45UniversitiesFerrymead Bays
 Norway 1. Division
16:00SogndalKongsvinger
 Norway 2. Division - Group 1
13:00Brann IINotodden
14:00Eik-TønsbergArendal
 Norway 2. Division - Group 2
13:00EidsvoldStrommen
13:00GrorudFollo
12:30Stjørdals-BlinkSkeid
13:00StrindheimKjelsås
14:30Tromsdalen UilUll/Kisa
 Norway Toppserien
12:00Brann WArna-Bjørnar W
12:00Lyn WÅsane W
11:45Rosenborg WVålerenga W
12:00RøaKolbotn W
12:00Stabæk WLillestrom
 Norway 3. Division - Girone 1
14:00AskøyFloro
13:00BjargFana
14:00FørdeÅrdal
13:00Haugesund IIStord
14:00SandvikenLoddefjord
 Norway 3. Division - Girone 2
15:00MandalskamerateneFram
14:00Odd IIVindbjart
13:00Sandefjord IIPors Grenland
14:00VigørMadla
 Norway 3. Division - Girone 3
13:00AskerFlint
14:00FriggKFUM II
13:00Gamle OsloSarpsborg 08 II
14:00NordstrandÅskollen
 Norway 3. Division - Girone 4
11:30RanaSurnadal
12:00Trygg/LadeLillestrøm II
14:00VerdalOrkla
 Norway 3. Division - Girone 5
14:00Funnefoss / VormsundLørenskog
13:00GjelleråsenBjørkelangen
15:15Hødd IISkedsmo
14:00IF ReadySpjelkavik
 Norway 3. Division - Girone 6
17:15FyllingsdalenHarstad
16:00HamKam IIHønefoss
12:00Sprint-JeløyUlfstind
 Norway 1. Division Women
17:00Fortuna Ålesund WTIL 2020 W
14:00Viking FKArna-Bjørnar W
 Paraguay Division Intermedia
15:0012 de Junio VHDeportivo Recoleta
15:00PastoreoSportivo Carapeguá
 Peru Segunda División
21:30Deportiva AgropecuariaMolinos El Pirata
19:15SantosDeportivo Coopsol
 Philippines PFL
13:30CeresMendiola
30Maharlika0‑0Stallion
FTKaya6‑0Philippine Army
FTPhilippine Air Force1‑2Manila Digger
 Russia Supreme Division Women
14:00Ryazan WYenisey W
09:00Zvezda Perm WKrylya Sovetov W
 Russia Second League - Group 4
14:00AmkarAkron II
16:00Nizhny Novgorod IIOrenburg II
13:00NostaVolna Nizhegorodskaya
16:00Rubin Kazan 2Dinamo Kirov
12Dinamo Barnaul0‑0Lada Tolyatti
 Singapore Premier League
13:15DPMM FCGeylang International
15Young Lions0‑0Tanjong Pagar
 Somalia Somali Premier League
13:30ElmanDekedaha
  South-Korea K League 1
12:00FC SeoulSuwon City FC
16Daejeon Citizen0‑1Gwangju FC
16Gangwon FC1‑0Gimcheon Sangmu
54Daegu FC1‑0Jeonbuk Motors
  South-Korea K League 2
11:30FC AnyangSeoul E-Land FC
11:30Suwon BluewingsSeongnam FC
16Chungnam Asan1‑0Gyeongnam FC
 South-Korea K3 League
15Ulsan Citizen0‑1Pocheon
15Yeoju Sejong0‑0Daegu II
16Mokpo City1‑0Yangpyeong
87Gyeongju HNP1‑0Daejeon Korail
 Spain Tercera División RFEF - Promotion - Play-offs
19:00CD CoriaReal Murcia II
18:00Jove EspañolXerez CD
 Spain Primera División RFEF - Play Offs
19:30GimnasticMalaga
 Surinam Eerste Divisie
00:00FC Inter WanicaTransvaal
21:30Leo VictorFlora Tallinn
00:00PVVBroki
 Tajikistan Vysshaya Liga
15:00CSKA PomirBarki Tajik
13:30KhatlonKhosilot Farkhor
13:30PanjsherEskhata
 Togo Championnat National
16:00KakadlDynamic Togolais
16:00KaraDoumbé de Mango
 Tunisia Cup
16:00Olympique BejaAS Marsa
  Uruguay Primera División - Apertura
21:00Boston RiverCerro
14:00CerroDanubio
21:00Cerro LargoLiverpool Montevideo
21:00Club NacionalRampla Juniors
21:00Defensor SportingWanderers
16:30Deportivo MaldonadoFenix
21:00FenixCA River Plate
21:00MiramarDanubio
21:00PenarolDeportivo Maldonado
22:00ProgresoPenarol
19:00Racing MontevideoDefensor Sporting
 Uruguay Segunda División
14:00La LuzCooper
19:30Sud AmericaTacuarembo
19:00Uruguay MontevideoRentistas
45Atletico Torque0‑0Cerrito
  USA NWSL Women
FTOrlando Pride W6‑0Utah Royals W
  USA USL Championship
00:00Indy ElevenOrange County SC
00:00Miami FCLoudoun United
23:00Monterey BayOakland Roots
21Hartford Athletic0‑0FC Tampa Bay Rowdies
  USA USL League Two
21:00Albany RushBoston Bolts
03:30AlmadenDavis Legacy
21:00Black RockAC Connecticut
22:00BrevardInter Gainesville
23:00Charlotte Independence 2Tobacco Road
23:00Cleveland ForceFort Wayne
23:00Dayton Dutch LionsKings Hammer
03:00FC TucsonSeahorses
00:00Flint City BucksOakland County
00:00Hudson Valley HammersManhattan
00:00Lansing CityKalamazoo FC
00:00LionsbridgePatuxent
00:00Lone Star IIReading United
03:00Midlakes UnitedLane United
00:00North Carolina FusionWake
00:00Ocean City Nor'eastersLehigh Valley United
23:00Pinellas CountyTampa Bay United
00:00Staten Island AthleticNew Jersey Copa
00:00Thunder Bay ChillRKC Third Coast
23:00Union MacombSouth Bend Lions
03:00United PDXBallard
02:00Utah UnitedFlatirons Rush
23:00West Virginia UnitedSC United Bantams
00:00Western Mass PioneersBoston City
FTBavarian4‑0Minneapolis City
FTTwin City Toucans2‑0Houston Sur
  USA USL League One
00:00One KnoxvilleGreenville Triumph SC
00:00Richmond KickersNC Hailstorm
 USA NISA
00:00Maryland BobcatsGeorgia Lions
22:00Savannah CloversMichigan Stars
 USA MLS Next Pro
00:00ChattanoogaCarolina Core
45Columbus Crew II0‑0Chicago Fire II
 USA WPSL
22:00865 AllianceNashville Rhythm
00:00Ambassadors ClevelandGreater Toledo
22:00Arlington VAUK FC
01:00Austin RiseClassics Elite
20:00BC United NYErie
03:00BeachLA Surf
00:30Brooklyn CityNew York Athletic
00:00Charlotte Eagles WNeuse River
01:00Chicago House WQuad Cities Rush
20:00Dade CountyGulf Coast Dutch Lions
01:00Dakota Fusion WSioux Falls City
21:00DaytonLou Fusz Athletic
00:00El Paso SurfArizona Arsenal W
01:00FC Premier WomenRebels Empire
01:00Futbolera SelectSouthStar
01:00Green Bay GloryMilwaukee Torrent
01:00Houston AcesSan Antonio Runners
22:00KC CourageSide FC 92
20:00Merrimack Valley HawksRhode Island Rogues
23:00Missouri ReignOklahoma City
23:00Nashville WolvesGeorgia Impact
00:30New York Dutch LionsDowntown United
21:00Niagara 1812Cleveland Ambassadors
00:00North Port FusionCape Coral Cyclones
00:00PrimeSeminole Ice
00:00Reading United WHershey
00:00Rochester New YorkBC United NY
03:00San Diego ParceiroSan Diego Strikers
23:00Seattle Reign IIVancouver Victory
00:00SJEBFever
02:30So Cal EaglesMiss Kick
00:00SpiritFC Pride
22:00Sunflower StateWichita W
23:00SUSA WNJ Wizards
00:00UFA GunnersBirmingham
00:00UK FCWashington Dutch Lions
00:00West-Mont UnitedReal Central NJ
00:00WFC CharlotteTrinity Fire
 USA USL W League
21:00Charlotte Eagles IIWake W
19:00Cleveland Force WAnn Arbor W
23:30Colorado ISA WAlbion Colorado W
21:00Detroit City WKalamazoo FC W
00:00Kings Hammer WIndy Eleven W
23:00Lancaster Inferno IICharlottesville Blues W
00:00Lexington IIRacing Louisville II
00:00MichianaFlint City
21:00Minnesota AuroraChicago City W
00:00Paisley AthleticCedar Stars
19:00Palm City AmericanasTampa Bay United W
00:00RichmondEagle FC
01:00River Light WRochester W
23:30Swan City WTLH Reckoning
03:00Tacoma GalaxyCapital W
23:00TennesseeGreenville Liberty
22:00Virginia Marauders WChristos W
21:30Westchester Flames WAC Connecticut W
 USA NPSL
00:00Akron CityCleveland SC
00:00AV Rough DiamondsVirginia Dream
00:00Bristol Rhythm865 Alliance
00:00Charlottetowne HopsPort City NC
00:00Columbus UnitedTallahassee
01:00Des Moines UnitedKansas City Sol
00:00DMV EliteAnnapolis Blues
01:00Ehtar BellevilleSt. Louis Club Atletico
23:30First StatePhiladelphia
00:00Greenville UnitedApotheos
00:00HickoryAppalachian
00:00Jacksonville Armada IIMiami Dutch Lions
23:00Kingston StockadeHartford City
00:00MonmouthAtlantic City
00:00Naples UnitedGlobal Soccer Pathways
00:00New York ShockersValeo
23:00PensacolaNew Orleans Jesters
00:00Tri-CitiesElectric City Shock
00:00Virginia Beach CityAlexandria Reds
 Uzbekistan Super League
16:00Dinamo SamarqandAndijan
16:00Lokomotiv MoscowSogdiana
  World Friendlies Clubs
15:00Abbey ValeQueen of Sth
17:00Alemannia HaibachViktoria Aschaffenburg
15:00AmmerthalVilzing
11:00ATSV ErlangenGreuther Fürth II
16:00BallkaniFK Tikves
17:00Botev PlovdivBeroe Stara Zagora
14:00BrechinDundee Utd
13:00BW LohneVorsfelde
15:00CrusadersDerry City
09:00Dinamo BucharestUnirea Slobozia
16:00DobrudzhaSpartak Varna
16:00DonauFirst Vienna
10:00Dukla PragueMAS Taborsko
13:00FC VaduzSC Kriens
13:00Fortuna DilkrathBorussia M'gladbach II
14:00FrohnhausenSteinbach
13:00GKS TychyPodbeskidzie
16:00K.S.V. OudenaardeFCV Dender EH
13:00Korona KielceMotor Lublin
12:00KreuzlingenSt Gallen
15:00Lausanne SportsStade-Lausanne-Ouchy
01:00Levski KrumovgradPirin Blagoevgrad
16:30Levski SofiaSpartak Pleven
15:00LivingstonAlloa
16:00MariborSpartak Trnava
14:00MeppenSchalke 04 II
10:00Miedz LegnicaRakow Czestochowa
09:00MontanaCSKA 1948 Sofia II
15:00NenzingSC Rheindorf Altach
16:00OFK BeogradFK Decic
17:00PrimorjeKoper
01:00RuzomberokNK Domzale
13:00SeptemvriStrumska Slava
09:30Sokol PohořeliceFC Brno
13:00Sp. SeligenstadtEintracht Frankfurt II
17:00StevoTwente
14:00StranraerLarne
15:00SüderelbeSt. Pauli II
13:00UTA AradEgnatia Rrogozhinë
12:00VfL Bochum 1848Köln II
16:00Zepperen-BrustemSint Truidense VV
11Kotwica Kolobrzeg0‑0Chojniczanka Chojnice
15Widzew Lodz1‑0GKS Katowice
45Ruch Chorzow0‑0Puszcza Niepolomice
53AGF Aarhus0‑0Brabrand
59Polonia Bytom1‑1Piast Gliwice
60Slovan Liberec1‑0Varnsdorf
62Nyiregyhaza3‑0Cigand SE
66Sigma Olomouc II0‑1Opava
68Šamorín0‑3Zlate Moravce
68Vysočina Jihlava2‑0Chrudim
83Petřín Plzeň0‑7Plzen
86FK Spartak Subotica2‑3Tekstilac Odžaci
FTCSKA Sofia2‑0Belasitsa
FTFC Zurich3‑1FC WIL 1900
FTFK Pohronie3‑2Dukla Banska Bystrica
FTHumenné1‑0FC Kosice
FTLíšeň0‑0Zlin
FTPaksi FC4‑1Budaörs
FTTeplice1‑0Viktoria Žižkov
 World OFC Nations Cup
FTFiji1‑0Tahiti
FTSamoa1‑2Papua New Guinea
 World All-Island Cup - Women
14:00Linfield WWexford Youths
16:00Shamrock Rovers WPeamount United
14:00Shelbourne WAthlone WFC W
 Zimbabwe Premier Soccer League
14:00Arenel MoversTelOne
14:00Bikita MineralsChicken Inn
14:00HerentalsNgezi Platinum
14:00KaribaBulawayo Chiefs
14:00PlatinumSimba Bhora

All kick-offs UK time

Back to top