The Fishy - Grimsby Town FC

Next Week's Football Fixtures

Wed 05/10
england flag Championship
Burnley v Stoke19:45
Hull v Wigan19:45
Middlesbrough v Birmingham19:45
Rotherham v Millwall19:45
Watford v Swansea19:45
Preston v West Brom20:00
england flag FA Cup
Bury AFC v Clitheroe FC19:45
england flag Isthmian Premier
Corinthian Casuals v Cray Wanderers19:45
england flag Isthmian League South Central
Bedfont Sports v Westfield19:45
england flag Southern Div 1 Central
Biggleswade v Cirencester19:45
england flag Southern Div 1 South
Willand Rovers v Lymington Town19:30
scotland flag Scottish Premiership
Kilmarnock v St Johnstone19:45
scotland flag Scottish League One
FC Edinburgh v Peterhead19:45
scotland flag Highland League
Banks O'Dee v Deveronvale15:00
Brechin v Huntly15:00
Forres Mechanics v Wick Academy15:00
Lossiemouth v Keith15:00
Nairn County v Inverurie Loco Works15:00
Rothes v Formartine United15:00
Strathspey Thistle v Brora Rangers15:00
Clachnacuddin v Buckie Thistle20:00
Turriff United v Fraserburgh20:00
scotland flag Lowland League
Cumbernauld Colts v Gretna 200819:45
Heart of Midlothian B v Tranent Juniors19:45
uefa flag Champions League
RB Leipzig v Celtic17:45
Salzburg v Dinamo Zagreb17:45
Benfica v Paris Saint Germain20:00
Chelsea v AC Milan20:00
Juventus v Maccabi Haifa20:00
Man City v FC Copenhagen20:00
Real Madrid v Shakhtar Donetsk20:00
Sevilla v Borussia Dortmund20:00
fi flag Finnish Veikkausliiga
KuPS Kuopio v Haka16:00
ar flag Argentinian Primera
Colon v Patronato20:30
Atletico Tucuman v Platense23:00
Defensa y Justicia v Racing Club23:00
br flag Brazil Serie A
Atletico Goianiense v Fluminense23:00
Ceara v Goias23:00
Red Bull Bragantino v Cuiaba23:00
CA Paranaense v Fortaleza EC23:30
za flag South Africa Premier League
Amazulu v Richards Bay16:00
Moroka Swallows v Kaizer Chiefs18:30
Thu 06/10
uefa flag Europa League
FC Zurich v PSV Eindhoven17:45
HJK Helsinki v Ludogorets17:45
Malmo v Union Berlin17:45
Monaco v Trabzonspor17:45
Omonia Nicosia v Man Utd17:45
Red Star Belgrade v Ferencvaros17:45
Sheriff Tiraspol v Real Sociedad17:45
Sturm Graz v Lazio17:45
Arsenal v Bodo/Glimt20:00
AS Roma v Real Betis20:00
Braga v Union St Gilloise20:00
FC Midtjylland v Feyenoord20:00
Fenerbahce v AEK Larnaca20:00
Freiburg v Nantes20:00
Olympiacos v FK Qarabag20:00
Rennes v Dynamo Kiev20:00
uefa flag Europa Conference League
Anderlecht v West Ham17:45
Dnipro-1 v FC Vaduz17:45
Lech Poznan v Hapoel Be'er Sheva17:45
Molde v Shamrock Rovers17:45
Pyunik v Zalgiris17:45
Silkeborg v Steaua Bucharest17:45
Sivasspor v Ballkani17:45
Slovacko v Nice17:45
AZ Alkmaar v Apollon Limassol20:00
Basel v Slovan Bratislava20:00
FC Koln v Partizan Belgrade20:00
Gent v Djurgardens20:00
Hearts v Fiorentina20:00
Rigas FS v Istanbul Basaksehir20:00
Slavia Prague v CFR Cluj20:00
Villarreal v Austria Vienna20:00
pl flag Polish Ekstraklasa
Piast Gliwice v Rakow Czestochowa19:45
fi flag Finnish Veikkausliiga
FC Honka v Inter Turku15:45
us flag MLS
Charlotte FC v Columbus00:00
Inter Miami CF v Orlando01:00
us flag USL Championship
Louisville City FC v Detroit City FC00:30
Memphis 901 v Rio Grande Valley FC Toros01:00
El Paso Locomotive v Colorado Switchbacks02:00
New Mexico United v La Galaxy II02:00
us flag USL League One
FC Tucson v Central Valley Fuego04:00
ar flag Argentinian Primera
Independiente v Central Cordoba01:30
River Plate v Estudiantes01:30
Huracan v Talleres23:00
Lanus v Argentinos Juniors23:00
br flag Brazil Serie A
Flamengo v Internacional01:30
Santos v Atletico MG01:30
Palmeiras v Coritiba23:00
br flag Brazil Serie B
Cruzeiro v Ituano01:30
Fri 07/10
england flag Championship
QPR v Reading20:00
scotland flag Scottish Championship
Inverness CT v Partick Thistle19:45
scotland flag Lowland League
BSC Glasgow v Caledonian Braves19:45
ulster flag NIFL Premiership
Cliftonville v Crusaders19:45
Glentoran v Carrick Rangers19:45
Newry City AFC v Larne19:45
ir flag Irish Premier Division
Bohemians Dublin v Drogheda19:45
Derry City v Finn Harps19:45
Dundalk v St Patricks19:45
UCD v Sligo Rovers19:45
fr flag French Ligue 1
Olympique Lyonnais v Toulouse20:00
de flag German Bundesliga
Hoffenheim v Werder Bremen19:30
de flag German 2. Bundesliga
Arminia Bielefeld v Karlsruher17:30
Jahn Regensburg v Greuther Furth17:30
de flag German 3. Liga
Verl v FC Viktoria Koln18:00
it flag Italian Serie B
Genoa v Cagliari19:30
es flag Spanish La Liga
Osasuna v Valencia20:00
es flag Spanish Segunda
Gijon v Villarreal B20:00
be flag Belgian First Division A
Royal Antwerp v Sint Truidense VV19:45
be flag Belgian First Division B
FCV Dender EH v Waasland-Beveren19:00
RSC Anderlecht II v Virton19:00
hr flag Croatian First
Lokomotiva Zagreb v NK Sibenik17:00
nl flag Dutch Eredivisie
FC Groningen v Waalwijk19:00
nl flag Dutch Eerste Divisie
ADO Den Haag v FC Eindhoven19:00
Dordrecht v PEC Zwolle19:00
FC Oss v MVV Maastricht19:00
Heracles Almelo v De Graafschap19:00
Jong Ajax v Helmond Sport19:00
Jong AZ v NAC Breda19:00
Jong PSV v Telstar19:00
Jong Utrecht v Almere City19:00
Roda JC Kerkrade v VVV-Venlo19:00
Willem II v Den Bosch19:00
pt flag Portuguese Primeira Liga
Gil Vicente v Estoril-Praia20:15
pt flag Portuguese Liga Pro
Belenenses v Farense18:00
by flag Belarusian Premier League
Dinamo Brest v Dnepr Mogilev17:00
bg flag Bulgarian First
Hebar 1918 v Lokomotiv Sofia15:30
Pirin Blagoevgrad v Beroe Stara Zagora18:00
cy flag Cypriot First Division
Apoel Nicosia v Karmiotissa Polemidion17:00
hu flag Hungarian League
Videoton v Zalaegerszegi TE17:00
Ujpest v Kecskemeti TE19:05
pl flag Polish Ekstraklasa
Stal Mielec v Pogon Szczecin17:00
Jagiellonia Bialystok v Wisla Plock19:30
pl flag Polish I Liga
Sandecja Nowy Sacz v Chojniczanka Chojnice17:00
Wisla Krakow v LKS Lodz19:30
ro flag Romanian Liga I
FC Voluntari v CS Mioveni16:00
Arges Pitesti v CS Uni Craiova19:00
ru flag Russia Premier Division
Ural v FC Khimki15:30
rs flag Serbian Super Liga
Radnik Surdulica v Novi Pazar16:00
sk flag Slovakia Super Liga
Podbrezova v Ruzomberok16:30
tr flag Turkish Super League
Gazisehir Gaziantep v Adana Demirspor18:00
ua flag Ukrainian Premier League
Veres Rivne v Metalist Kharkiv13:00
Kolos Kovalivka v Inhulets Petrove15:00
dk flag Danish Superliga
Lyngby BK v Viborg18:00
ar flag Argentinian Primera
Gimnasia La Plata v Boca Juniors01:30
br flag Brazil Serie A
America MG v Sao Paulo00:00
Avai v Botafogo ASF00:00
br flag Brazil Serie B
Criciuma v Nautico23:00
cl flag Chilean Primera
Huachipato v Coquimbo Unido23:00
in flag Indian Super League
Kerala Blasters v East Bengal15:00
za flag South Africa Premier League
Supersport United v Sekhukhune United18:30
tz flag Tanzania Premier League
Kinondoni MC v Ruvu Shooting14:00
ug flag Uganda Premier League
Onduparaka v SC Villa14:00
au flag Australia A-League
Melbourne City v Western United09:45
Sat 08/10
england flag Premier League
Bournemouth v Leicester15:00
Chelsea v Wolverhampton15:00
Man City v Southampton15:00
Newcastle v Brentford15:00
Brighton v Tottenham17:30
england flag Championship
Birmingham v Bristol City15:00
Blackburn v Rotherham15:00
Blackpool v Watford15:00
Coventry v Burnley15:00
Millwall v Middlesbrough15:00
Norwich v Preston15:00
Stoke v Sheffield Utd15:00
Swansea v Sunderland15:00
West Brom v Luton15:00
Wigan v Cardiff15:00
england flag League One
Barnsley v Exeter15:00
Bristol Rovers v Cambridge Utd15:00
Derby v Port Vale15:00
Forest Green v Bolton15:00
Lincoln City v Charlton15:00
Morecambe v Ipswich15:00
Oxford Utd v Wycombe15:00
Peterborough v Burton Albion15:00
Plymouth v Accrington Stanley15:00
Portsmouth v Fleetwood Town15:00
Sheff Wed v Cheltenham15:00
Shrewsbury v MK Dons15:00
england flag League Two
Barrow v Mansfield15:00
Bradford v Stockport15:00
Colchester v Harrogate Town15:00
Crewe v Gillingham15:00
Doncaster v Leyton Orient15:00
Grimsby v Crawley Town15:00
Hartlepool v Carlisle15:00
Newport County v Rochdale15:00
Northampton v Salford15:00
Stevenage v Swindon15:00
Sutton Utd v Tranmere15:00
Walsall v AFC Wimbledon15:00
england flag FA Trophy
Ashford United v Kings Langley15:00
Ashton v Dunston UTS15:00
Atherton Collieries v Leek Town15:00
Basford Utd v Harborough Town15:00
Beaconsfield Town FC v Hartley Wintney15:00
Bedford Town v Alvechurch15:00
Belper Town v St Ives Town15:00
Billericay v Margate15:00
Bognor Regis v Bowers & Pitsea15:00
Bristol Manor Farm v Gosport Borough15:00
Bromsgrove Sporting v Chasetown15:00
Burgess Hill Town v Hanworth Villa15:00
Canvey Island v Bracknell Town15:00
Carshalton v Cray Valley Paper Mills15:00
Clitheroe FC v Marske United15:00
Coalville v Ilkeston15:00
Corinthian Casuals v Harrow Borough15:00
Enfield Town v Chesham Utd15:00
FC United v Liversedge15:00
Folkestone Invicta v Whitehawk15:00
Gainsborough v Barwell15:00
Grays v Faversham Town15:00
Guiseley v Whitby15:00
Hanwell Town v Cray Wanderers15:00
Haringey Borough v Brightlingsea Regent15:00
Harlow Town v AFC Hornchurch15:00
Hayes & Yeading v New Salamis15:00
Hebburn Town v Warrington15:00
Hendon v Binfield15:00
Herne Bay v Bishop's Stortford15:00
Hitchin Town v Redditch15:00
Horsham v Aveley15:00
Hyde v Colne15:00
Kingstonian v Wingate & Finchley15:00
Leiston v Evesham Utd15:00
Lewes v Sevenoaks Town15:00
Lincoln Utd v Wroxham15:00
Loughborough Dynamo v Worksop15:00
Macclesfield v Bamber Bridge15:00
Marine v Radcliffe Borough15:00
Matlock v Sutton Coldfield15:00
Merthyr Town v AFC Totton15:00
Met Police v Hastings15:00
Morpeth Town v Lancaster City15:00
Nantwich v Warrington Rylands15:00
Needham Market v Stourbridge15:00
North Leigh v Tiverton15:00
Nuneaton v Hinckley Leicester Road15:00
Plymouth Parkway v Dorchester15:00
Potters Bar v Heybridge Swifts15:00
Runcorn Linnets v Ossett United15:00
Rushall v Hednesford15:00
Rushden & D'mnds v Tamworth15:00
Spalding Utd v Stafford Rangers15:00
Stalybridge v South Shields15:00
Stowmarket Town v Mickleover Sports15:00
Stratford Town v Royston Town15:00
Swindon Supermarine v Cirencester15:00
Tavistock v Melksham Town15:00
Truro City v Salisbury15:00
Uxbridge v Walton & Hersham15:00
Winchester City v Poole Town15:00
Witham Town v AFC Dunstable15:00
Yate Town v Weston-S-Mare15:00
england flag National League
Dagenham v Southend12:30
Altrincham v Dorking Wanderers15:00
Bromley v Gateshead15:00
Eastleigh v Chesterfield15:00
Maidenhead Utd v Oldham15:00
Maidstone United v FC Halifax15:00
Scunthorpe v Aldershot15:00
Wealdstone v Boreham Wood15:00
Woking v Notts County15:00
Wrexham v Barnet15:00
Yeovil v Solihull Moors15:00
York v Torquay15:00
england flag National League South
Bath City v Hungerford15:00
Chelmsford v Cheshunt15:00
Dover v Braintree Town15:00
Dulwich Hamlet v Dartford15:00
Eastbourne Boro v Weymouth15:00
Ebbsfleet United v Taunton Town15:00
Hampton and Richmond v Welling15:00
Havant and Waterlooville v Concord Rangers15:00
Slough Town v Hemel15:00
St Albans v Chippenham15:00
Tonbridge Angels v Oxford City15:00
Worthing v Farnborough15:00
england flag National League North
Blyth Spartans v Banbury Utd15:00
Boston Utd v Hereford15:00
Brackley v AFC Fylde15:00
Bradford PA v Curzon Ashton15:00
Chester v Darlington15:00
Gloucester v Southport15:00
Kidderminster v Farsley Celtic15:00
Kings Lynn Town v Chorley15:00
Leamington v Alfreton Town15:00
Peterborough Sports v AFC Telford15:00
Scarborough Athletic v Kettering15:00
Spennymoor Town v Buxton15:00
england flag Isthmian League North
Brentwood v Basildon United15:00
Bury Town v East Thurrock15:00
Felixstowe & Walton United v Maldon & Tiptree15:00
Great Wakering Rovers v Coggeshall Town15:00
Lowestoft Town v Tilbury15:00
england flag Isthmian League South Central
Basingstoke v Chipstead15:00
Guernsey v Ashford Town (Middx)15:00
Marlow v Chertsey Town15:00
Northwood v Merstham15:00
South Park v Sutton Common Rovers15:00
Southall v Thatcham Town15:00
england flag Isthmian League South East
Beckenham Town v VCD Athletic15:00
Chatham Town v Corinthian15:00
Chichester City v Three Bridges15:00
East Grinstead Town v Lancing15:00
Haywards Heath Town v Sittingbourne15:00
Hythe v Littlehampton Town15:00
Ramsgate v Sheppey United15:00
england flag Northern Div 1 East
Bridlington Town v Brighouse Town15:00
Grantham Town v Stockton Town15:00
Grimsby Borough v Tadcaster Albion AFC15:00
Long Eaton United v Consett AFC15:00
Pontefract Collieries v North Shields15:00
Shildon v Carlton Town15:00
Stocksbridge v Cleethorpes Town15:00
england flag Northern Div 1 West
Bootle v Ramsbottom United15:00
Hanley Town v Widnes15:00
Kidsgrove Athletic v Mossley15:00
Prescot Cables v Glossop North End AFC15:00
Skelmersdale United v Newcastle Town15:00
Trafford FC v City of Liverpool15:00
england flag Northern Div 1 Midlands
Boldmere St. Michaels v Yaxley15:00
Corby v Shepshed Dynamo15:00
Daventry Town v Halesowen Town15:00
Dereham Town v Bedworth United15:00
Gresley v St Neots15:00
Leicester Road v Coleshill Town15:00
Sporting Khalsa v Cambridge City15:00
Stamford AFC v Coleshill Town15:00
england flag Southern Div 1 Central
Aylesbury United v Biggleswade Town15:00
Hadley v Biggleswade15:00
Highworth Town v Hertford Town15:00
Kempston Rovers v FC Romania15:00
Waltham Abbey v Berkhamsted Town15:00
Walthamstow v Didcot Town15:00
Ware v Kidlington15:00
Welwyn Garden City v Barton Rovers15:00
england flag Southern Div 1 South
Bashley v Larkhall Athletic15:00
Bideford v AFC Totton15:00
Bishop's Cleeve v Frome Town15:00
Exmouth v Cinderford15:00
Hamworthy United v Willand Rovers15:00
Paulton Rovers v Slimbridge15:00
Westbury United v Sholing15:00
scotland flag Scottish Premiership
St Johnstone v Celtic12:30
Hibernian v Motherwell15:00
Livingston v Ross County15:00
Rangers v St Mirren15:00
Dundee Utd v Aberdeen18:00
scotland flag Scottish Championship
Arbroath v Dundee15:00
Ayr v Queen's Park15:00
Morton v Hamilton15:00
Raith Rovers v Cove Rangers15:00
scotland flag Scottish League One
Airdrieonians v Queen of Sth15:00
Alloa v Dunfermline15:00
Clyde v Montrose15:00
FC Edinburgh v Kelty Hearts15:00
Peterhead v Falkirk15:00
scotland flag Scottish League Two
Albion v Bonnyrigg Rose15:00
Forfar v East Fife15:00
Stenhousemuir v Annan Athletic15:00
Stirling v Dumbarton15:00
Stranraer v Elgin15:00
scotland flag Highland League
Brora Rangers v Brechin15:00
Buckie Thistle v Banks O'Dee15:00
Deveronvale v Rothes15:00
Formartine United v Forres Mechanics15:00
Fraserburgh v Clachnacuddin15:00
Huntly v Nairn County15:00
Keith v Strathspey Thistle15:00
Turriff United v Lossiemouth15:00
Wick Academy v Inverurie Loco Works15:00
scotland flag Lowland League
Bo'ness United v Gala Fairydean15:00
Dalbeattie Star v Berwick15:00
East Kilbride v Cowdenbeath15:00
East Stirling v Gretna 200815:00
Rangers II v Edinburgh University15:00
Spartans FC v Cumbernauld Colts15:00
Tranent Juniors v Celtic II15:00
wales flag Welsh Cup
Aber Valley v Barry Town14:30
Aberfan v Trefelin BGC14:30
Aberfan v Trefelin14:30
Abergavenny Town v Goytre United14:30
Bow Street v Colwyn Bay14:30
Canton Liberal v Llanelli Town14:30
Canton Liberal v Llanelli14:30
Cardiff Corinthians v Newtown14:30
Chepstow Town v Pontypridd United14:30
Chirk AAA v The New Saints14:30
Croesyceiliog AFC v Briton Ferry14:30
Cwmbran Celtic v Llantwit Major14:30
Denbigh Town v Connah's Quay Nomads14:30
Flint Mountain v Caernarfon Town14:30
Glantraeth v Cefn Druids14:30
Hakin United v Taffs Well14:30
Hakin United v Taff's Well AFC14:30
Hawarden Rangers v Bala Town14:30
Llandudno Albion v Buckley Town14:30
Llanrug United v Gresford Athletic14:30
Llanuwchllyn v Holywell Town14:30
Mold Alexandra v Holyhead Hotspur14:30
Newport City v Carmarthen Town14:30
Pencoed Athletic Amateur v Aberystwyth14:30
Penycae v Guilsfield FC14:30
Penydarren BGC v Swansea University14:30
Pill AFC v Cardiff Metropolitan14:30
Pontardawe Town v Cambrian and Clydach Vale14:30
Pontardawe Town v Cambrian & Clydach14:30
Prestatyn v Llandudno FC14:30
Queen's Park v Broughton14:30
Risca United v Penybont14:30
Y Felinheli v Conwy Borough14:30
Y Rhyl 1879 v Ruthin Town14:30
Caersws v Flint Town United17:15
Trethomas Bluebirds v Haverfordwest County AFC17:45
ulster flag NIFL Premiership
Ballymena v Portadown15:00
Coleraine v Linfield15:00
Glenavon v Dungannon Swifts15:00
ulster flag NIFL Championship
Ballinamallard Utd v Annagh United15:00
Ballyclare Comrades v Loughgall15:00
Dergview v Dundela15:00
Harland & Wolff Welders v Newington F.C.15:00
Knockbreda v Ards15:00
Warrenpoint Town v Institute FC15:00
fr flag French Ligue 1
Marseille v AC Ajaccio16:00
Reims v Paris Saint Germain20:00
fr flag French Ligue 2
Bordeaux v Metz14:00
Amiens v Dijon18:00
Caen v Chamois Niortais18:00
Grenoble v Laval18:00
Guingamp v FC Annecy18:00
Le Havre v Bastia18:00
Paris FC v Valenciennes18:00
Pau v Rodez18:00
Quevilly v Nimes18:00
de flag German Bundesliga
Augsburg v Wolfsburg14:30
Leverkusen v Schalke14:30
Mainz v RB Leipzig14:30
VfL Bochum 1848 v Eintracht Frankfurt14:30
Borussia Dortmund v Bayern Munich17:30
de flag German 2. Bundesliga
Braunschweig v St Pauli12:00
Hansa Rostock v SC Paderborn 0712:00
SV Darmstadt 98 v Fortuna Dusseldorf12:00
Hamburger v Kaiserslautern19:30
de flag German 3. Liga
Elversberg v Duisburg13:00
Meppen v Bayreuth13:00
TSV 1860 Munchen v FC Ingolstadt 0413:00
VfB Oldenburg v Erzgebirge Aue13:00
Waldhof Mannheim v Saarbrucken13:00
Zwickau v Wehen Wiesbaden13:00
it flag Italian Serie A
Sassuolo v Inter Milan14:00
AC Milan v Juventus17:00
Bologna v Sampdoria19:45
it flag Italian Serie B
Ascoli v Modena13:00
Brescia v Cittadella13:00
Pisa v Parma13:00
Ternana v Palermo13:00
Venezia v Bari13:00
Frosinone v SPAL15:15
Reggina v Cosenza15:15
it flag Italian Serie C, Group C
Monterosi v Turris11:30
Fidelis Andria v Catanzaro13:30
Giugliano v Virtus Francavilla13:30
Juve Stabia v AZ Picerno13:30
Monopoli v Viterbese13:30
Audace Cerignola v Messina16:30
Crotone v Avellino16:30
Gelbison v Foggia16:30
Latina v Taranto16:30
Potenza v Pescara16:30
es flag Spanish La Liga
Almeria v Rayo Vallecano13:00
Atletico Madrid v Girona15:15
Sevilla v Athletic Bilbao17:30
Getafe v Real Madrid20:00
es flag Spanish Segunda
Ponferradina v Granada15:15
Huesca v Lugo17:30
Las Palmas v UD Ibiza-Eivissa17:30
Burgos v Alaves20:00
es flag Spanish Primera RFEF
CD San Fernando v Linense16:00
Racing DE Ferrol v Internacional De Madrid18:00
SS Reyes v Alcorcon18:00
at flag Austria Bundesliga
Austria Klagenfurt v Austria Lustenau16:00
LASK Linz v TSV Prolactal Hartberg16:00
SC Rheindorf Altach v Salzburg16:00
be flag Belgian First Division A
KRC Genk v Kortrijk15:00
RFC Seraing v Oostende17:15
Zulte-Waregem v Leuven17:15
Club Brugge v Westerlo19:45
be flag Belgian First Division B
Deinze v Lommel Utd15:00
RWDM47 v Beerschot Wilrijk19:00
hr flag Croatian First
Hajduk Split v NK Varazdin18:05
nl flag Dutch Eredivisie
Volendam v Ajax15:30
Sparta Rotterdam v Emmen17:45
N.E.C. v Excelsior20:00
pt flag Portuguese Primeira Liga
Santa Clara v Sporting Lisbon15:30
Benfica v Rio Ave18:00
Portimonense v Porto18:00
Pacos Ferreira v Vitoria Guimaraes20:30
pt flag Portuguese Liga Pro
Leixoes v Porto B11:00
AD Oliveirense v Benfica B12:45
Vilafranquense v Penafiel15:30
Torreense v Estrela da Amadora20:30
si flag Slovenian First
Tabor Sezana v NK Domzale14:00
Maribor v Koper16:30
ch flag Swiss Super League
FC Luzern v Basel15:00
Grasshoppers v FC Sion17:00
Young Boys v St Gallen19:30
by flag Belarusian Premier League
FC Slutsk v BATE Borisov12:00
Torpedo Zhodino v FC Gomel14:00
FC Vitebsk v Dinamo Minsk16:30
Shakhtyor Soligorsk v Minsk18:30
bg flag Bulgarian First
Slavia Sofia v Septemvri15:30
Levski Sofia v Botev Plovdiv18:00
cy flag Cypriot First Division
Nea Salamis v Doxa Katokopias17:00
Pafos FC v Paralimni17:00
cz flag Czech 1 Liga
FC Brno v Sparta Prague15:00
Hradec Kralove v Teplice15:00
Pardubice v FK Baumit Jablonec15:00
Plzen v Mlada Boleslav18:00
gr flag Greek Super League
Panetolikos v Volos NFC15:00
Ionikos v Lamia17:30
hu flag Hungarian League
Kisvarda FC v Vasas16:00
Honved v Mezokovesd-zsory18:30
il flag Israeli Premier League
Sektzia Nes Tziona v Maccabi Netanya16:00
Hapoel Jerusalem v Bnei Sakhnin17:00
Hapoel Hadera v Beitar Jerusalem17:30
Maccabi Bnei Raina v Maccabi Haifa18:15
mk flag North Macedonia First League
FK Tikves v FK Makedonija GP13:00
md flag Moldovan National Division
Sfintul Gheorghe v Dacia Buiucani13:00
Petrocub-Hincesti v Milsami Orhei16:00
pl flag Polish Ekstraklasa
Slask Wroclaw v Gornik Zabrze14:00
Legia Warsaw v Warta Poznan16:30
Cracovia v Lechia Gdansk19:00
pl flag Polish I Liga
GKS Katowice v Chrobry Glogow14:00
Podbeskidzie v Gornik Leczna16:30
Resovia Rzeszow v Ruch Chorzow19:00
ro flag Romanian Liga I
Universitatea Cluj v AFC Hermannstadt13:00
Rapid Bucuresti v Botosani19:30
ru flag Russia Premier Division
Fakel Voronezh v Zenit St Petersburg12:00
CSKA Moscow v Dynamo Moscow14:30
Sochi v Lokomotiv Moscow17:00
rs flag Serbian Super Liga
Mladost Lucani v FK Napredak14:00
Kolubara v Mladost Novi Sad16:00
Vojvodina v TSC Backa Topola18:00
sk flag Slovakia Super Liga
Dukla Banska Bystrica v Spartak Trnava17:00
MFK Skalica v Zlate Moravce17:00
Zemplin v Tatran Lip Mikulas17:00
tr flag Turkish Super League
Istanbulspor v Ankaragucu12:30
Antalyaspor v Konyaspor15:00
Giresunspor v Besiktas18:00
ua flag Ukrainian Premier League
Vorskla Poltava v Chornomorets Odesa11:00
dk flag Danish Superliga
FC Copenhagen v Nordsjaelland18:00
fi flag Finnish Veikkausliiga
HIFK Helsinki v IFK Mariehamn13:00
VPS Vaasa v AC Oulu17:00
no flag Norwegian Eliteserien
Sarpsborg v Haugesund17:00
se flag Swedish Allsvenskan
Degerfors IF v Sirius14:00
ar flag Argentinian Primera
Barracas Central v Sarmiento17:00
San Lorenzo v Velez20:00
Union Santa Fe v Arsenal de Sarandi22:15
br flag Brazil Serie A
Cuiaba v Flamengo23:00
br flag Brazil Serie B
CSA v Sampaio Correa01:30
Chapecoense v Operario15:00
Bahia v Brusque20:00
Londrina v Gremio20:30
Ituano v Guarani Campinas22:30
Tombense v CRB22:30
Vasco da Gama v Novorizontino22:30
Ponte Preta v Vila Nova23:00
cl flag Chilean Primera
Antofagasta v Palestino16:30
Universidad Catolica v Nublense19:00
cn flag China Super League
Henan Songshan Longmen v Hebei FC12:30
Cangzhou Mighty Lions v Guangzhou City13:00
Tianjin Tigers v Wuhan Three Towns13:00
in flag Indian Super League
Bengaluru FC v NorthEast Utd15:00
jp flag Japan J-League
Jubilo Iwata v Kashima Antlers06:00
Kawasaki Frontale v Shimizu S-Pulse06:00
Kyoto Sanga v Nagoya Grampus Eight06:00
Sapporo v Fukuoka06:00
Vissel Kobe v Sanfrecce Hiroshima06:00
Yokohama FM v Gamba Osaka06:00
FC Tokyo v Shonan07:00
Urawa Red Diamonds v Sagan Tosu07:00
Kashiwa Reysol v Cerezo Osaka08:00
jp flag Japan J2-League
Albirex Niigata v Vegalta Sendai06:00
Blaublitz Akita v JEF United Chiba06:00
Roasso Kumamoto v Thespakusatsu Gunma06:00
V-Varen Nagasaki v Tokushima Vortis06:00
Grulla Morioka v Tokyo Verdy09:00
jp flag Japan J3-League
YSCC Yokohama v Kagoshima United05:00
SC Sagamihara v FC Imabari06:00
Ehime FC v Nagano Parceiro11:00
sk flag South Korea K-League
Pohang Steelers v Jeju United FC06:00
Ulsan Hyundai v Jeonbuk Motors08:30
Gangwon FC v Incheon United11:00
za flag South Africa Premier League
TS Galaxy FC v Moroka Swallows14:30
Orlando Pirates v Richards Bay19:00
tz flag Tanzania Premier League
Mbeya City v Ihefu FC12:00
Kagera Sugar v Polisi Tanzania FC14:00
ug flag Uganda Premier League
Arua Hill v KCCA FC14:00
Bul FC v UPDF FC14:00
Express FC v URA FC14:00
au flag Australia A-League
Brisbane v Macarthur FC07:00
Central Coast Mariners v Newcastle Jets07:00
Sun 09/10
england flag Premier League
Crystal Palace v Leeds14:00
West Ham v Fulham14:00
Arsenal v Liverpool16:30
Everton v Man Utd19:00
england flag Championship
Huddersfield v Hull12:00
scotland flag Scottish Premiership
Kilmarnock v Hearts15:00
scotland flag Lowland League
Stirling University v Civil Service Strollers15:00
ir flag Irish Premier Division
Shamrock Rovers v Shelbourne17:00
fr flag French Ligue 1
Montpellier v Monaco12:00
Angers v Strasbourg14:00
Brest v Lorient14:00
Clermont v Auxerre14:00
Nice v Troyes14:00
Rennes v Nantes16:05
Lille v Lens19:45
de flag German Bundesliga
Borussia Monchengladbach v FC Koln14:30
Hertha Berlin v Freiburg16:30
VFB Stuttgart v Union Berlin18:30
de flag German 2. Bundesliga
Heidenheim v Hannover 9612:30
Nurnberg v Holstein Kiel12:30
SV Sandhausen v FC Magdeburg12:30
de flag German 3. Liga
Dynamo Dresden v VfL Osnabruck12:00
SC Freiburg II v Rot-Weiss Essen13:00
it flag Italian Serie A
Torino v Empoli11:30
Monza v Spezia14:00
Salernitana v Verona14:00
Udinese v Atalanta14:00
Cremonese v Napoli17:00
AS Roma v Lecce19:45
it flag Italian Serie B
Como v Perugia15:15
Sudtirol v Benevento15:15
it flag Italian Serie C, Group A
Albinoleffe v Novara01:00
Feralpisalo v Pro Vercelli01:00
Lecco v Sangiuliano City01:00
Pergolettese v Padova01:00
Piacenza v Juventus U2301:00
Pordenone v Arzignano Valchiampo01:00
Pro Sesto v Triestina01:00
Trento v Renate01:00
Vicenza v Pro Patria01:00
Virtus Verona v Mantova01:00
it flag Italian Serie C, Group B
Alessandria v Pontedera01:00
Aquila Montevarchi v Carrarese01:00
Fermana v Entella01:00
Gubbio v Rimini01:00
Imolese Calcio v Recanatese01:00
Lucchese v Torres01:00
Olbia v Fiorenzuola01:00
Reggiana v Ancona01:00
Siena v Cesena01:00
Vis Pesaro v San Donato Tavarnelle01:00
es flag Spanish La Liga
Real Valladolid v Real Betis13:00
Cadiz v Espanyol15:15
Real Sociedad v Villarreal17:30
Barcelona v Celta de Vigo20:00
es flag Spanish Segunda
FC Cartagena v Leganes13:00
Real Zaragoza v Oviedo15:15
Albacete v Tenerife17:30
Levante v Racing Santander17:30
Malaga v FC Andorra20:00
es flag Spanish Primera RFEF
Algeciras v Union de Salamanca11:00
Badajoz v AD Ceuta FC11:00
Linares Deportivo v Pontevedra CF11:00
Real Madrid Castilla v Cordoba15:00
Celta Vigo B v Merida AD16:00
CF Rayo Majadahonda v Deportivo de La Coruna17:00
Leonesa v Fuenlabrada17:00
at flag Austria Bundesliga
Sturm Graz v WSG Wattens13:30
Wolfsberger AC v SV Ried13:30
Rapid Vienna v Austria Vienna16:00
be flag Belgian First Division A
KV Mechelen v Anderlecht12:30
Eupen v Gent15:00
Charleroi v Standard de Liege17:30
Union St Gilloise v Cercle Brugge20:00
be flag Belgian First Division B
Lierse v Standard Liege II15:00
Club Brugge U23 v KRC Genk II19:00
hr flag Croatian First
Slaven Belupo v NK Osijek14:00
HNK Gorica v Rijeka16:10
nl flag Dutch Eredivisie
Go Ahead Eagles v SC Cambuur11:15
FC Utrecht v AZ Alkmaar13:30
Feyenoord v Twente13:30
SC Heerenveen v PSV Eindhoven15:45
Vitesse Arnhem v Fortuna Sittard19:00
pt flag Portuguese Primeira Liga
Boavista v Maritimo15:30
Casa Pia v Vizela18:00
Braga v GD Chaves20:30
pt flag Portuguese Liga Pro
Covilha v Academico de Viseu11:00
Moreirense v CD Nacional14:00
Mafra v Tondela15:30
si flag Slovenian First
Ask Bravo v Olimpija Ljubljana14:00
NS Mura v NK Celje19:15
ch flag Swiss Super League
Servette FC v FC Luzern13:15
FC Lugano v Basel15:30
FC Zurich v FC Winterthur15:30
by flag Belarusian Premier League
FC Energetik-Bgu Minsk v Arsenal Dzyarzhynsk11:30
FC Isloch Minsk Raion v FC Belshina Bobruisk13:30
Neman Grodno v Slavia Mozyr15:30
bg flag Bulgarian First
Botev Vratsa v Arda Kardzhali15:45
CSKA 1948 v Cherno More Varna18:15
cy flag Cypriot First Division
Olympiakos Nicosia v Akritas16:00
Aris Limassol v AEK Larnaca17:00
cz flag Czech 1 Liga
Ceske Budejovice v Zlin15:00
Slovacko v Bohemians 190515:00
Slovan Liberec v Banik Ostrava15:00
Sigma Olomouc v Slavia Prague18:00
gr flag Greek Super League
OFI v Olympiacos14:00
Levadiakos v Paok14:30
Panathinaikos v Asteras Tripoli17:30
Aris Thessaloniki v AEK Athens19:15
hu flag Hungarian League
Paksi FC v Puskas Academia14:30
Ferencvaros v Debrecen17:00
mk flag North Macedonia First League
Akademija Pandev v Shkupi13:00
FK Skopje v Rabotnicki13:00
Shkendija v Bregalnica Stip13:00
Sileks v FK Pobeda13:00
md flag Moldovan National Division
Dinamo-Auto v Sheriff Tiraspol13:00
Zaria Balti v FC Zimbru16:00
pl flag Polish Ekstraklasa
Zaglebie Lubin v Korona Kielce14:00
Lech Poznan v Radomiak Radom16:30
pl flag Polish I Liga
Arka Gdynia v Stal Rzeszow11:40
GKS Tychy v SKRA Czestochowa14:00
Odra Opole v Puszcza Niepolomice17:00
ro flag Romanian Liga I
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe v Farul Constanta13:30
Petrolul Ploiesti v Steaua Bucharest19:30
ru flag Russia Premier Division
Spartak Moscow v Krylya Sovetov12:00
FC Orenburg v Akhmat Grozny14:30
Torpedo Moscow v Volga Nizhny Novgorod14:30
Rostov v FC Krasnodar17:00
ru flag Russia Football National League
Anzhi Makhachkala v Ufa01:00
SKA-Khabarovsk v Rubin Kazan08:00
FC Krasnodar-2 v Volga Ulyanovsk12:00
Akron Tolyatti v Kuban Krasnodar13:00
FC Dynamo Makhachkala v Ufa14:00
Shinnik v Veles Moscow14:00
Volgar Astrakhan v Kamaz Chelny15:00
Baltika v FK Neftekhimik16:00
Rodina Moskva v Yenisey Krasnoyarsk16:00
rs flag Serbian Super Liga
FK Cukaricki v Javor14:00
Red Star Belgrade v FK Spartak Subotica14:30
Vozdovac v Partizan Belgrade18:30
sk flag Slovakia Super Liga
Dunajska Streda v MSK Zilina16:30
AS Trencin v Slovan Bratislava17:00
tr flag Turkish Super League
Umraniyespor v Kayserispor12:30
Hatayspor v Alanyaspor15:00
Fenerbahce v Fatih Karagumruk18:00
ua flag Ukrainian Premier League
Dnipro-1 v Zorya Luhansk11:00
Kryvyi Rih v FC Minaj13:00
Dynamo Kiev v FC Rukh Vynnyky15:00
dk flag Danish Superliga
AGF Aarhus v FC Midtjylland13:00
OB Odense v Silkeborg15:00
Randers Freja v Brondby17:00
fi flag Finnish Veikkausliiga
Ilves v Lahti14:00
KuPS Kuopio v Inter Turku14:00
Haka v HJK Helsinki16:00
no flag Norwegian Eliteserien
Bodo/Glimt v Sandefjord16:00
Jerv v Aalesunds FK16:00
Molde v Ham-Kam16:00
Odd v Kristiansund BK16:00
Stromsgodset v Tromso16:00
Viking FK v Lillestrom16:00
Rosenborg v Valerenga18:00
se flag Swedish Allsvenskan
Elfsborg v Kalmar FF14:00
GIF Sundsvall v IFK Goteborg14:00
Malmo v IFK Varnamo14:00
AIK Solna v Helsingborg IF16:30
Djurgardens v Hacken16:30
us flag MLS
Atlanta United FC v New York City19:30
Chicago v New England19:30
D.C. United v Cincinnati19:30
Inter Miami CF v Montreal19:30
NY Red Bulls v Charlotte FC19:30
Orlando v Columbus19:30
Philadelphia v Toronto FC19:30
Austin FC v Colorado22:00
FC Dallas v Sporting KC22:00
Houston v LA Galaxy22:00
Los Angeles FC v Nashville Sc22:00
Minnesota United FC v Vancouver22:00
Real Salt Lake v Portland22:00
Seattle v San Jose22:00
us flag USL Championship
Hartford Athletic v Oakland Roots00:00
Indy Eleven v Charleston Battery00:00
FC Tampa Bay Rowdies v Loudoun United00:30
FC Tulsa v Monterey Bay01:30
Rio Grande Valley FC Toros v Phoenix Rising01:30
El Paso Locomotive v Orange County SC02:30
Las Vegas Lights FC v Miami FC03:00
La Galaxy II v Atlanta United II03:30
Memphis 901 v New York Red Bulls II21:00
Birmingham Legion v San Antonio FC22:00
Sacramento Republic v Pittsburgh Riverhounds22:00
San Diego Loyal v New Mexico United23:00
us flag USL League One
Greenville Triumph SC v Charlotte Independence01:00
North Carolina v Chattanooga01:00
Forward Madison FC v Richmond Kickers02:00
Union Omaha v South Georgia Tormenta FC02:00
Northern Colorado Hailstorm v FC Tucson03:00
mx flag Mexican Liga MX
Tigres UANL v Necaxa01:00
Cruz Azul v Club Leon FC03:15
Toluca v FC Juarez18:00
Puebla v Guadalajara22:30
ar flag Argentinian Primera
Platense v Colon00:30
Tigre v Independiente17:00
Banfield v Gimnasia La Plata19:30
Talleres v Godoy Cruz19:30
Boca Juniors v Aldosivi22:00
br flag Brazil Serie A
Corinthians v CA Paranaense01:00
Internacional v Goias15:00
Fortaleza EC v Avai20:00
Sao Paulo v Botafogo ASF20:00
Atletico MG v Ceara22:00
Coritiba v Red Bull Bragantino22:00
Fluminense v America MG22:00
br flag Brazil Serie B
Recife v Cruzeiro20:00
cl flag Chilean Primera
Union Espanola v O'Higgins00:00
La Serena v Universidad de Chile16:30
Colo Colo v Curico Unido21:30
cn flag China Super League
Changchun Yatai v Shanghai Port08:30
Beijing Guoan v Shandong Luneng12:30
Dalian Professional v Chengdu Rongcheng12:30
Guangzhou Evergrande v Meizhou Hakka FC12:30
Wuhan Yangtze River v Hangzhou Greentown12:30
Shenzhen Ruby FC v Shanghai Shenhua13:00
in flag Indian Super League
Hyderabad FC v Mumbai City15:00
jp flag Japan J2-League
Ventforet Kofu v Okayama05:05
Kanazawa v FC Ryukyu06:00
Machida Zelvia v Tochigi SC06:00
Montedio Yamagata v Mito Hollyhock06:00
Omiya Ardija v Renofa Yamaguchi06:00
Yokohama FC v Oita Trinita10:00
jp flag Japan J3-League
Fujieda MYFC v Matsumoto Yamaga05:00
Gainare Tottori v Iwaki FC05:00
Tegevajaro Miyazaki v Fukushima United05:00
FC Gifu v Kataller Toyama06:00
Kamatamare Sanuki v Azul Claro Numazu06:00
Kitakyushu v Vanraure Hachinohe06:00
sk flag South Korea K-League
Suwon Bluewings v FC Seoul06:00
Gimcheon Sangmu v Seongnam FC08:30
Daegu FC v Suwon City FC11:00
za flag South Africa Premier League
Stellenbosch FC v Kaizer Chiefs14:30
tz flag Tanzania Premier League
Mtibwa Sugar v Tanzania Prisons14:00
au flag Australia A-League
Wellington v Adelaide United03:00
Western Sydney v Perth05:00
Mon 10/10
england flag Premier League
Nott'm Forest v Aston Villa20:00
england flag Isthmian Premier
Carshalton v Aveley19:45
england flag Isthmian League South Central
Merstham v Guernsey19:45
england flag Southern Premier Central
Barwell v St Ives Town19:45
Hitchin Town v Leiston19:45
Stourbridge v Stratford Town19:45
fr flag French Ligue 2
Sochaux v St Etienne19:45
de flag German 3. Liga
Hallescher FC v Dortmund II18:00
it flag Italian Serie A
Fiorentina v Lazio19:45
es flag Spanish La Liga
Elche v Real Mallorca20:00
es flag Spanish Segunda
Eibar v Mirandes20:00
pt flag Portuguese Primeira Liga
Arouca v Famalicao20:15
pt flag Portuguese Liga Pro
Trofense v Feirense18:00
si flag Slovenian First
NK Radomlje v ND Gorica16:30
bg flag Bulgarian First
Spartak Varna v Lokomotiv Plovdiv15:00
Ludogorets v CSKA Sofia18:00
cy flag Cypriot First Division
AEL Limassol v Omonia Nicosia17:00
Anorthosis v Apollon Limassol17:00
gr flag Greek Super League
Atromitos v Giannina16:00
hu flag Hungarian League
Videoton v Ujpest18:00
il flag Israeli Premier League
Hapoel Kiryat Shmona v FC Ashdod17:00
Hapoel Be'er Sheva v Hapoel Haifa18:00
Maccabi Tel Aviv v Hapoel Tel Aviv18:30
pl flag Polish Ekstraklasa
Rakow Czestochowa v Miedz Legnica17:00
Piast Gliwice v Widzew Lodz19:30
pl flag Polish I Liga
Zaglebie Sosnowiec v Nieciecza17:00
ro flag Romanian Liga I
U Craiova 1948 v Targoviste15:30
UTA Arad v CFR Cluj18:30
ru flag Russia Football National League
Arsenal Tula v Alania Vladikavkaz17:30
rs flag Serbian Super Liga
Radnicki Nis v Radnicki 192315:00
tr flag Turkish Super League
Istanbul Basaksehir v Sivasspor18:00
Trabzonspor v Kasimpasa18:00
ua flag Ukrainian Premier League
Oleksandria v FC Metalist 192515:00
dk flag Danish Superliga
AC Horsens v Aalborg18:00
fi flag Finnish Veikkausliiga
SJK v FC Honka16:00
se flag Swedish Allsvenskan
IFK Norrkoping v Mjallby AIF18:00
Hammarby IF v Varbergs Bois18:10
ar flag Argentinian Primera
Patronato v River Plate00:30
Argentinos Juniors v Huracan20:30
Rosario Central v Defensa y Justicia20:30
Estudiantes v Lanus23:00
Racing Club v Atletico Tucuman23:00
br flag Brazil Serie A
Atletico Goianiense v Palmeiras22:00
cl flag Chilean Primera
Everton De Vina v Cobresal00:00
Audax Italiano v Union La Calera21:30
in flag Indian Super League
ATK v Chennaiyin15:00
Tue 11/10
england flag Championship
Wigan v Blackburn19:45
england flag League One
Charlton v Exeter19:45
MK Dons v Bristol Rovers19:45
Peterborough v Forest Green19:45
england flag EFL Trophy
Doncaster v Barnsley19:00
Gillingham v Colchester19:45
england flag National League
York v Dagenham19:45
england flag National League South
St Albans v Concord Rangers19:45
england flag Isthmian Premier
Billericay v AFC Hornchurch19:45
Corinthian Casuals v Margate19:45
Enfield Town v Bognor Regis19:45
Herne Bay v Lewes19:45
Potters Bar v Canvey Island19:45
england flag Isthmian League North
Coggeshall Town v Bury Town19:45
Heybridge Swifts v Gorleston19:45
Hullbridge Sports v Wroxham19:45
england flag Isthmian League South East
Cray Valley Paper Mills v Sittingbourne19:45
Three Bridges v East Grinstead Town19:45
Whitehawk v Burgess Hill Town19:45
england flag Northern Premier
Atherton Collieries v Belper Town19:45
FC United v Morpeth Town19:45
Lancaster City v Warrington Rylands19:45
Matlock v Liversedge19:45
Nantwich v Marine19:45
Stalybridge v Marske United19:45
Warrington v Gainsborough19:45
Whitby v Hyde19:45
england flag Northern Div 1 East
Carlton Town v Grantham Town19:45
Sheffield v Brighouse Town19:45
Shildon v Ossett United19:45
england flag Northern Div 1 West
Bootle v Clitheroe FC19:45
Newcastle Town v Runcorn Linnets19:45
england flag Northern Div 1 Midlands
Boldmere St. Michaels v Halesowen Town19:45
Chasetown v Stamford AFC19:45
england flag Southern Premier Central
Alvechurch v Mickleover Sports19:45
Basford Utd v Hednesford19:45
Bromsgrove Sporting v Tamworth19:45
Coalville v Redditch19:45
Needham Market v Bedford Town19:45
Royston Town v Kings Langley19:45
Rushall v Ilkeston19:45
Rushden & D'mnds v Nuneaton19:45
england flag Southern Premier South
Dorchester v Weston-S-Mare19:45
Hanwell Town v Hayes & Yeading19:45
Harrow Borough v Chesham Utd19:45
Hendon v Beaconsfield Town19:45
Met Police v Gosport Borough19:45
North Leigh v Merthyr Town19:45
Poole Town v Bracknell Town19:45
Winchester City v Hartley Wintney19:45
Yate Town v Plymouth Parkway19:45
england flag Southern Div 1 Central
Berkhamsted Town v Cirencester19:45
Biggleswade Town v Hertford Town19:45
Didcot Town v AFC Dunstable19:45
Kempston Rovers v Kidlington19:45
Waltham Abbey v Harlow Town19:45
Walthamstow v Hadley19:45
Ware v Barton Rovers19:45
england flag Southern Div 1 South
Bashley v AFC Totton19:45
Bideford v Willand Rovers19:45
Bristol Manor Farm v Bishop's Cleeve19:45
Frome Town v Lymington Town19:45
Hamworthy United v Tavistock19:45
Melksham Town v Paulton Rovers19:45
Slimbridge v Evesham Utd19:45
scotland flag Scottish Premiership
Dundee Utd v Hibernian19:45
scotland flag Scottish League One
Kelty Hearts v Queen of Sth19:45
scotland flag Scottish League Two
Bonnyrigg Rose v Annan Athletic19:45
Elgin v Albion19:45
ulster flag NIFL Premiership
Cliftonville v Glentoran19:45
Newry City AFC v Ballymena19:45
uefa flag Champions League
FC Copenhagen v Man City17:45
Maccabi Haifa v Juventus17:45
AC Milan v Chelsea20:00
Borussia Dortmund v Sevilla20:00
Celtic v RB Leipzig20:00
Dinamo Zagreb v Salzburg20:00
Paris Saint Germain v Benfica20:00
Shakhtar Donetsk v Real Madrid20:00
ar flag Argentinian Primera
Central Cordoba v Newells01:30
br flag Brazil Serie A
Santos v Juventude00:00
br flag Brazil Serie B
Guarani Campinas v CRB23:00
in flag Indian Super League
Jamshedpur v Odisha FC15:00
sk flag South Korea K-League
Pohang Steelers v Ulsan Hyundai07:00
Incheon United v Jeju United FC11:30
Jeonbuk Motors v Gangwon FC11:30
ug flag Uganda Premier League
Blacks Power v Bright Stars FC14:00
Maroons FC v Wakiso Giants14:00
Wed 12/10
es flag Spanish Segunda
Villarreal B v Ponferradina13:00
FC Andorra v Burgos15:15
Leganes v Malaga15:15
bg flag Bulgarian First
Slavia Sofia v Levski Sofia15:15
sk flag Slovakia Super Liga
Zemplin v Podbrezova15:30
ar flag Argentinian Primera
Aldosivi v Banfield00:00
Arsenal de Sarandi v Central Cordoba00:00
Atletico Tucuman v Rosario Central00:00
Colon v Racing Club00:00
Defensa y Justicia v Union Santa Fe00:00
Gimnasia La Plata v San Lorenzo00:00
Godoy Cruz v Argentinos Juniors00:00
Huracan v Estudiantes00:00
Independiente v Barracas Central00:00
Lanus v Patronato00:00
Newells v Tigre00:00
River Plate v Platense00:00
Sarmiento v Boca Juniors00:00
Velez v Talleres00:00
br flag Brazil Serie B
Sampaio Correa v Chapecoense01:30
in flag Indian Super League
East Bengal v FC Goa15:00
jp flag Japan J-League
FC Tokyo v Cerezo Osaka11:00
Kawasaki Frontale v Kyoto Sanga11:00
Vissel Kobe v Shonan11:00
Yokohama FM v Jubilo Iwata11:00
Urawa Red Diamonds v Sapporo11:30
sk flag South Korea K-League
FC Seoul v Gimcheon Sangmu11:30
Suwon Bluewings v Daegu FC11:30
Suwon City FC v Seongnam FC11:30
tz flag Tanzania Premier League
Singida Big Stars v Simba SC14:00
ug flag Uganda Premier League
Gaddafi v Onduparaka14:00
UPDF FC v Busoga United14:00

Full Football Season Fixture Lists

Use the selector below to show a full competition's fixture list for the remainder of the season.

Related Pages