The Fishy - Grimsby Town FC

Live Scores (Wed 21‑Feb‑2024)

  England Premier League
19:30LiverpoolLuton
  World UEFA Champions League
20:00NapoliBarcelona
20:00PortoArsenal
  World UEFA Europa Conference League
17:00GentMaccabi Haifa
 Albania Superliga
16:00SkenderbeuDinamo Tirana
 Albania 1st Division
FTKastrioti Krujë2‑1Bylis
 Albania Cup
FTErzeni Shijak2‑1Vllaznia Shkoder
FTKF Laci0‑1Egnatia Rrogozhinë
  Angola Girabola
14:30Academica do LobitoWiliete
15:00Sagrada EsperancaRecreativo do Libolo
14:00Uniao de MalanjeDesportivo Huila
 Argentina Copa Argentina
20:10TigreChacarita
 Argentina Primera B Metropolitana
20:00LiniersDeportivo Merlo
FTComunicaciones4‑1Deportivo Laferrere
 Argentina Reserve League
20:00Argentinos Juniors Res.Belgrano Córdoba Res.
20:00Deportivo Riestra Res.Barracas Central Res.
22:00Independiente Riva. Res.Gimnasia La Plata Res.
20:00Lanús Res.Godoy Cruz Res.
20:00Newell's Old Boys Res.Central Córdoba SdE Res.
 Azerbaidjan Birinci Dasta
FTKarvan1‑0Araz Saatlı
FTMOIK2‑2Qaradağ Lökbatan
 Belgium Second Amateur Division - VFV A
19:00Cercle Brugge IIGullegem
19:00DikkelvenneVoorde Appelterre
19:00MerelbekeEendracht Aalst
19:00Olsa BrakelOostkamp
19:00RFC WetterenK.S.V. Oudenaarde
19:00Sparta PetegemKRC Gent
19:00TorhoutMandel United
19:00ZelzateHarelbeke
19:00Zulte Waregem IINinove
 Belgium Second Amateur Division - VFV B
19:00FC LebbekeLyra-Lierse Berlaar
19:00LilleWezel
19:00Racing MechelenHades
19:00Rupel BoomLonderzeel
19:30Sporting HasseltBerchem Sport
19:00Spouwen-MopertingenHoutvenne
19:30Tempo OverijseBocholt
19:00TongerenCity Pirates Antwerpen
 Belgium Third Amateur Division - ACFF A
19:30Crossing SchaerbeekPerwez
 Benin Championnat National
15:00ASPACAyema
15:00Bani GansèDadjè
15:00DragonsAS Cotonou
15:00Dynamo AbomeyTukunnin
15:00Espoir SavalouCavaliers
15:00JSPCoton Sport Ouidah
15:00Loto PopoDamissa
15:00RequinsUSSK
 Bolivia Primera División
22:00Gualberto Villarroel SJJorge Wilstermann
19:00Universitario de VintoGuabirá
FTThe Strongest3‑0CD Santa Cruz
 Botswana Premier League
14:30MatebeleSecurity Systems
14:30TAFICGaborone United
14:30VTMBDF XI
 Brazil Copa Do Brasil
22:30AnápolisTombense
22:30AO ItabaianaBrasiliense
22:30Audax RioPortuguesa RJ
23:30Capital FCTocantinópolis
23:30Costa RicaAmerica-RN
23:30Independente APAmazonas
19:30ManauaraRetrô
23:00Moto ClubBahia
18:30Real FCSao Raimundo
19:00River ACYpiranga-RS
23:30São LuizItuano
22:15SousaCruzeiro
22:30TrezeABC
 Brazil Paulista - A1
22:45PortuguesaPalmeiras
 Brazil Paulista - A2
22:00CapivarianoRio Claro
23:00ComercialOeste
22:30LinenseMonte Azul
22:30NoroesteFerroviária
23:00Portuguesa SantistaSao Bento
18:00Primavera SPJuventus
23:00Velo ClubeXV de Piracicaba
 Brazil Baiano - 1
22:15Barcelona BABahia de Feira
 Brazil Catarinense - 1
23:00JoinvilleConcórdia
 Brazil Paulista - A3
23:00Bandeirante SPCatanduva
22:00CA LemenseGrêmio Prudente
18:00Desportivo BrasilRB Bragantino B
18:00EC São BernardoUSAC
22:00ItapirenseUnião São João
18:00MatonenseMarília
23:00São CaetanoVotuporanguense
22:00SertãozinhoRio Preto
 Brazil Capixaba
22:00Porto VitóriaSerra Talhada
 Brazil Copa do Nordeste
22:00MaranhãoJuazeirense
22:00VitoriaNautico
 Brazil Sul-Matogrossense
22:00CoximOperario Ferroviario
19:30Dourados AtléticoAquidauanense
23:00NovoperárioCorumbaense
 Brazil Carioca - 1
FTFlamengo4‑0Boavista SC
 Brazil Sergipano
21:00FalconAmérica SE
 Brazil Matogrossense
23:00Dom BoscoMixto
 Brazil Paulista - A4
18:00America SPIndependente SP
23:00BarretosNacional SP
23:00Gremio Osasco AudaxRio Branco SP
22:00Grêmio SãocarlensePenapolense
18:00JabaquaraXV de Jau
18:00JoseenseUniao Barbarense
22:00SKA BrasilVocem
18:00TaquaritingaFrancana
 Brazil Copa Alagoas
18:15Aliança ALCruzeiro Arapiraca
23:00ASAPenedense
18:15CEOCSE
23:00CSADimensão Saúde
23:30Murici FcCoruripe
 Burkina-Faso Ligue 1
17:45SONABELEtoile Filante
10ASEC-K0‑0RCK
11KOZAF0‑0USFA
9Royal0‑1Vitesse Arnhem
 Burundi Ligue A
13:00Aigle NoirTelaviv
13:00Magara Young BoysKayanza United
13:00Olympic StarMoso Sugar
13:00Tigre NoirInter Star
FTBumamuru0‑1Flambeau du Centre
FTLe Messager Ngozi1‑2Rukinzo
FTLydia Ludic1‑2Musongati
 Cameroon Elite One
17:00ColombeDynamo de Douala
38Canon1‑0Bamboutos
45Fovu Club1‑0Stade Renard
47PWD0‑1Aigle Royal
 Colombia Primera B
21:00CortuluaLeones FC
FTHuila1‑0Real Soacha
 Colombia Liga Femenina
22:40Santa Fe WAtlético Nacional W
 Costa-Rica Primera División
21:00AD GuanacastecaMunicipal Liberia
FTLD Alajuelense3‑2Perez Zeledon
FTSporting San Jose1‑0Puntarenas FC
 Costa-Rica Liga de Ascenso
21:00AD SarchíMarineros de Puntarenas
20:00ADR JicaralQuepos Cambute
21:00Cariari PocociAserri FC
21:00Escorpiones BelénSanta Ana
21:00JacóAD Cofutpa
21:00Puerto Golfito0‑3Antioquia
  Cyprus 1. Division
17:00A.E. ZakakiouAnorthosis
 Cyprus Cup
17:00Apollon LimassolAEL
  Czech-Republic Czech Liga
16:30TepliceSigma Olomouc
 Czech-Republic 1. Liga U19
FTZlín U192‑2Sparta Praha U19
  England EFL Trophy
20:00BradfordWycombe
  England Non League Div One - Isthmian North
19:45GorlestonBrightlingsea Regent
  England Non League Premier - Isthmian
19:45Cray WanderersCanvey Island
  England U18 Premier League - North
13:00Man City U18Newcastle U18
 England Professional Development League
19:00Hull U21Crewe U21
  England Non League Div One - Northern East
19:45Cleethorpes TownBelper Town
  England Non League Div One - Southern Central
19:45KidlingtonStotfold
 France National 3 - Group J
13:30Sochaux IILouhans-Cuiseaux
  Germany 3. Liga
18:00FC Viktoria KolnSaarbrucken
 Germany Regionalliga - Nordost
18:00BSG Chemie LeipzigLuckenwalde
18:00Viktoria BerlinErfurt
 Germany U19 Bundesliga
17:30Schalke 04 U19Borussia Dortmund U19
 Germany Oberliga - Westfalen
18:30ErkenschwickEintracht Rheine
 Gibraltar Rock Cup
20:00Lions GibraltarManchester 62
 Greece Cup
17:00PanathinaikosPaok
 Greece Super League 2
FTNiki Volos5‑0Apollon Pontou
FTPAOK II1‑2Larissa
 Greece Gamma Ethniki - Group 3
09:00AE MykonosMarko
 Greece Gamma Ethniki - Group 4
13:00AtsaleniosAgia Paraskevi
 Guatemala Primera Division
21:00DemocraciaSololá
17:00Deportivo BarberenaAurora
21:00FraijanesCuilapa
21:00HerediaSan Benito
21:00Juventud CopaleraIztapa
21:00San PedroSuchitepéquez
 Guatemala Liga Nacional
21:00Coatepecano IBComunicaciones
 Guinea Ligue 1
16:00Ashanti GBCO Coyah
16:00RenaissanceWakirya
 Iceland League Cup
19:00KR ReykjavikNjardvik
  India Indian Super League
84FC Goa0‑2NorthEast Utd
 Iran Persian Gulf Pro League
90Persepolis FC2‑0Tractor Sazi
FTEsteghlal Khuzestan3‑2Aluminium Arak
FTGol Gohar2‑2Paykan
FTNassaji Mazandaran0‑3Mes Rafsanjan
 Iran Azadegan League
FTArio Eslamshahr0‑0Naft Masjed Soleyman
FTDarya Babol1‑4Naft Gachsaran
FTKhalij Fars2‑1Shahre Raz
FTMes Kerman1‑0Khooshe Talaee Saveh
FTShahrdari Astara1‑1Pars Jonoubi JAM
 Iraq Iraqi League
FTAl Minaa Basra0‑2Zakho
 Israel Liga Alef
FTShimshon Tel Aviv4‑0Hapoel Lod
  Italy Serie C - Girone A
17:30Pro SestoAlessandria
FTAtalanta II2‑2Renate
 Italy Serie D - Girone A
13:30BorgosesiaAlba Calcio
 Italy Serie D - Girone B
13:30ArconatesePiacenza
13:30USD CasateseReal Calepina
 Italy Serie D - Girone F
13:30FanoSan Nicolò
 Italy Serie D - Girone G
13:30BorealeTrastevere
13:30CynthiAlbalongaRomana
 Italy Coppa Italia Primavera
17:00Roma U19Fiorentina U19
AETTorino U192‑3Lazio U19
 Jordan League
16:30Moghayer Al SarhanAl Faisaly
83Al Wihdat3‑0Al Ramtha
  Kosovo Superliga
FTDrita Gjilan1‑0Ballkani
FTFeronikeli0‑0SC Gjilani
FTPrishtina0‑2Malisheva
 Libya Premier League
16:00Al Ahli BenghaziAl Sadaqa
FTAl-Akhdar3‑1Al-Suqoor
  Mexico Liga MX
FTNecaxa1‑0Guadalajara
FTPuebla1‑4CF Pachuca
 Mexico Liga de Expansión MX
FTCorrecaminos Uat3‑1Monarcas Morelia
FTMineros de Zacatecas0‑2Cancún
 Mexico U23 League
15:00Club León U23Cruz Azul U23
37Toluca U230‑0Santos Laguna U23
38Club America U231‑0Mazatlan FC U23
  Morocco Botola Pro
19:00Chabab MohammediaOlympique Safi
17:00FUS RabatMoghreb Tetouan
  Nigeria NPFL
16:30Remo StarsRivers United
  Portugal Segunda Liga
18:00FeirenseAcademico de Viseu
 Qatar Second Division
41Al Bidda SC0‑0Al Mesaimeer
41Al Kharaitiyat0‑1Al-Sailiya
 San-Marino Campionato
20:15FaetanoCailungo
20:15FiorentinoSan Giovanni
20:15MurataTre Penne
20:15San Marino AcademyJuvenes / Dogana
 Saudi-Arabia Division 1
25Al Taraji0‑1Al-Qadisiyah FC
FTAl Baten0‑1Al Orubah
FTOhod0‑1Al Bukayriyah
  Scotland Football League - Highland League
20:00Brora RangersLossiemouth
20:00Buckie ThistleFraserburgh
20:00Formartine UnitedNairn County
20:00KeithForres Mechanics
  Slovenia 1. SNL
16:30KoperNS Mura
82Olimpija Ljubljana1‑0NK Domzale
 Somalia Somali Premier League
00:00DekedahaElman
 South-Africa Cup
17:00Highlands Park FCSekhukhune United
17:00University of PretoriaCape Town Spurs
 Spain Tercera División RFEF - Group 17
19:00BorjaAlmudévar
 Switzerland 1. Liga Classic - Group 1
19:30Sion IIMeyrin
19:15Yverdon Sport IIGrand-Saconnex
  Uganda Premier League
13:00GaddafiArua Hill
 Uruguay Copa Uruguay
23:30CerroFenix
00:00Plaza ColoniaDefensor Sporting
 World CONMEBOL Libertadores
22:00Puerto CabelloClub Nacional
FTAlways Ready6‑1Sporting Cristal
FTRionegro Aguilas0‑0Red Bull Bragantino
 World CONCACAF Champions League
FTDeportivo Saprissa2‑3Philadelphia
FTSt. Louis City2‑1Houston
 World AFC Champions League
16:00Al AinNasaf
18:00Al-NassrAl-Fayha
AETYokohama FM1‑0Bangkok United
FTVentforet Kofu1‑2Ulsan Hyundai
 World Friendlies Women
18:15Portugal WCzech Republic W
82Finland W4‑0Philippines W
  World Friendlies Clubs
00:00Alania VladikavkazChelyabinsk
10:00FC SlutskLida
09:00FC SmorgonOstrovets FC
18:00FC-Astoria WalldorfHollenbach
10:00Gagauziya-OguzsportIskra-Stal Ribnita
17:30Karlovy VaryMariánské Lázně
00:00RostovVolga Nizhny Novgorod
17:00Slovan VelvaryHřebeč
00:00Trans NarvaLäänemaa Haapsalu
09:00VolnaNiva
10Stjørdals-Blink0‑1Rosenborg II
40Valerenga3‑1Rosenborg
5Hranice0‑0Bílovec
54Shinnik0‑0Volga Ulyanovsk
FTElfsborg3‑1Odd
FTFC Isloch Minsk Raion0‑0Lokomotiv Gomel
FTSpartak Moscow4‑0FC Astana
FTVictoria Bardar2‑4Dacia Buiucani
 World CONCACAF Gold Cup - Women
FTMexico W0‑0Argentina W
FTUSA W5‑0Dominican Republic W

All kick-offs UK time

Back to top