Live Football Scores (Mon 10‑Jun‑2024)
Algeria U21 League 1 | |||
---|---|---|---|
17:00 | Ben Aknoun U21 | ‑ | CS Constantine U21 |
17:00 | CR Belouizdad U21 | ‑ | ASO Chlef U21 |
17:00 | ES Sétif U21 | ‑ | Paradou AC U21 |
17:00 | JS Kabylie U21 | ‑ | JS Saoura U21 |
17:00 | Khenchela U21 | ‑ | NC Magra U21 |
17:00 | MC Oran U21 | ‑ | El Bayadh U21 |
17:00 | US Biskra U21 | ‑ | MC Alger U21 |
17:00 | USM Alger U21 | ‑ | US Souf U21 |
Argentina Primera C | |||
19:00 | Centro Español | ‑ | El Porvenir |
19:00 | Claypole | ‑ | Mercedes |
19:00 | Deportivo Español | ‑ | Lujan |
Australia Victoria NPL | |||
FT | Oakleigh Cannons | 0‑2 | Dandenong City |
Bhutan Premier League | |||
13:00 | Thimphu City | ‑ | RTC |
Brazil Serie B | |||
23:00 | Vila Nova | ‑‑ | Ceara |
Brazil Serie C | |||
00:00 | CSA | ‑ | Sao Jose |
00:00 | Floresta | ‑ | Confianca |
00:00 | Ypiranga-RS | ‑ | Tombense |
Brazil Paranaense - 2 | |||
23:30 | Grêmio Maringá | ‑ | Nacional PR |
Brazil Mineiro - 2 | |||
00:00 | Mamoré | ‑ | Uniao Trabalhadores |
23:30 | Tupi | ‑ | Aymorés |
23:30 | Varginha EC | ‑ | North Esporte |
Brazil Catarinense U20 | |||
19:00 | Chapecoense U20 | ‑ | Avaí U20 |
Brazil Carioca C | |||
18:45 | Niteroiense | ‑ | EC Vera Cruz |
Brazil Carioca U20 | |||
18:45 | Audax RJ U20 | ‑ | Bangu U20 |
Burkina-Faso Ligue 1 | |||
17:00 | ASFA-Yennenga | ‑ | Sporting Cascades |
17:00 | ASFB | ‑ | ASEC-K |
17:00 | Douanes | ‑ | Royal |
17:00 | Etoile Filante | ‑ | Vitesse Arnhem |
17:00 | Majestic | ‑ | SONABEL |
17:00 | Rahimo | ‑ | KOZAF |
17:00 | RCK | ‑ | RC Bobo-Dioulasso |
17:00 | USFA | ‑ | Salitas |
Canada League 1 Ontario | |||
00:00 | Woodbridge Strikers | ‑ | Hamilton United |
Chile Primera B | |||
20:30 | Santiago Morning | ‑ | Recoleta |
Colombia Primera B | |||
23:10 | Cucuta | ‑ | Union Magdalena |
23:10 | Llaneros | ‑ | Quindio |
Ecuador Liga Pro Serie B | |||
45 | Leones del Norte | 0‑0 | Gualaceo SC |
Georgia David Kipiani Cup | |||
17:00 | Bridge | ‑ | Irao |
16:00 | Kolkheti Poti II | ‑ | WIT Georgia II |
13:30 | Lokomotivi Tbilisi II | ‑ | Merani Martvili |
13:30 | Margveti 2006 | ‑ | Merani Tbilisi |
13:30 | Meshakhte | ‑ | Saburtalo II |
13:30 | Odishi 1919 | ‑ | Gonio |
13:30 | Varketili II | ‑ | Samgurali II |
Iran Azadegan League | |||
17:15 | Ario Eslamshahr | ‑ | Esteghlal Mollasani |
17:30 | Chadormalu SC | ‑ | Darya Babol |
17:15 | Damash Gilanian | ‑ | Saipa |
17:15 | Mes Shahr-e Babak | ‑ | Shahin Bandar Ameri |
17:15 | Mes Soongoun | ‑ | Mes Kerman |
17:30 | Naft Gachsaran | ‑ | Shahrdari Astara |
17:15 | Naft Masjed Soleyman | ‑ | Khooshe Talaee Saveh |
17:15 | Pars Jonoubi JAM | ‑ | Fajr Sepasi |
17:15 | Shahre Raz | ‑ | Kheybar Khorramabad |
Kyrgyzstan Premier League | |||
13:00 | Alga | ‑ | Ilbirs |
Norway 2. Division - Group 2 | |||
18:00 | Vålerenga II | ‑ | Follo |
Norway 3. Division - Girone 1 | |||
18:00 | Frøya | ‑ | Åsane II |
Norway 3. Division - Girone 2 | |||
18:00 | Start II | ‑ | Vindbjart |
Norway 3. Division - Girone 3 | |||
18:00 | Oppsal | ‑ | Mjøndalen II |
Norway 3. Division - Girone 4 | |||
13:00 | Strømsgodset II | ‑ | Stabæk II |
Paraguay Division Intermedia | |||
22:00 | Club Sp. San Lorenzo | ‑ | Independiente F.b.c. |
Portugal Campeonato de Portugal Prio - Promotion Round | |||
16:00 | Vitoria Setubal | ‑ | Amarante |
Russia Second League - Group 2 | |||
26 | Irkutsk | 0‑0 | Saturn Ramenskoye |
Somalia Somali Premier League | |||
13:30 | Elman | ‑ | Mogadishu City |
Sweden Division 2 - Östra Götaland | |||
18:00 | Balkan | ‑ | IFK Hässleholm |
Uruguay Segunda División | |||
14:00 | Sud America | ‑ | Oriental |
23:30 | Uruguay Montevideo | ‑ | Tacuarembo |
23 | La Luz | 0‑0 | Plaza Colonia |
USA USL Championship | |||
45 | Birmingham Legion | 0‑1 | Indy Eleven |
USA USL League Two | |||
02:00 | Albion Colorado | ‑‑ | Utah United |
00:00 | Capital FC | ‑‑ | West Seattle Junction |
00:00 | Chicago Dutch Lions | ‑‑ | St. Charles |
00:00 | Lehigh Valley United | ‑‑ | Lone Star II |
FT | Birmingham Legion II | 0‑0 | Athens United |
FT | Redlands | 1‑2 | FC Tucson |
FT | St. Croix | 4‑0 | RKC Third Coast |
USA NISA | |||
FT | Arizona Monsoon | 2‑3 | Capo |
FT | Irvine Zeta | 1‑0 | LA Force |
USA MLS Next Pro | |||
45 | New York Red Bulls II | 1‑0 | Toronto FC II |
FT | Minnesota United II | 0‑3 | North Texas SC |
FT | Whitecaps II | 4‑0 | Los Angeles II |
PEN | Portland Timbers II | 3‑3 | La Galaxy II |
USA USL League One Cup | |||
20 | Tormenta FC | 1‑1 | Greenville Triumph SC |
USA USL W League | |||
23:00 | Fayetteville Fury | ‑ | NC Courage II |
23:00 | Tampa Bay United W | ‑ | Florida Elite |
Venezuela Segunda División | |||
45 | Fundacion AIFI | 0‑0 | Dinamo de Puerto La Cruz |
World Friendlies | |||
17:00 | Czech Republic | North Macedonia | |
19:45 | Netherlands | Iceland | |
19:45 | Poland | Turkey | |
45 | Argentina | 1‑0 | Ecuador |
World World Cup - Qualification Africa | |||
17:00 | Benin | ‑‑ | Nigeria |
20:00 | Burkina Faso | ‑‑ | Sierra Leone |
14:00 | Equatorial Guinea | ‑‑ | Malawi |
01:00 | Eritrea | ‑‑ | Niger |
20:00 | Ghana | ‑‑ | Central African Republic |
20:00 | Guinea | ‑‑ | Mozambique |
17:00 | Guinea-Bissau | ‑‑ | Egypt |
14:00 | Madagascar | ‑‑ | Mali |
14:00 | Somalia | ‑‑ | Botswana |
17:00 | Uganda | ‑‑ | Algeria |
World World Cup - Qualification CONCACAF | |||
45 | Bermuda | 1‑1 | Honduras |
FT | Montserrat | 1‑3 | Panama |
World Tournoi Maurice Revello | |||
17:15 | Italy U21 | ‑ | Panama U21 |
13:30 | Ukraine U23 | ‑ | Japan U21 |
All kick-offs UK time
Back to top